Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már vki úgy, hogy elvetél...

Járt már vki úgy, hogy elvetélt de nem vérzett?

Figyelt kérdés
Kb. 8-9. hétben lehettem, mikor elmentem az orvoshoz és azt mondta, hogy már nem él a baba. Azt hittem, hogy minden rendben kivéve, hogy nem voltam kívánós. De az orvos azt mondta, hogy a petezsák sem úgy fejlődik, mint kellene és nem is hall szívhangot. Valaki járt már úgy, hogy a terhessége korai szakaszában elvetélt és nem vérzett ? 32/N

2012. nov. 30. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
missed abortusz, van ilyen :(
2012. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem, hogy van, hanem elég gyakori.

Nekem is volt 1 :(

2012. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

sajnos van ilyen, és elég gyakori.

ez a rossz hír.

A jó, meg hogy vetélések után könnyebb a teherbeesés:)

2012. nov. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tesómnak is sajnos ez volt.Elkeseredtek mert nehezen jött össze,de nekik is üres volt a petezsák.De utána már könnyen esett teherbe és semmi nem volt a terhessége alatt.Most 5hónapos a kisfiuk:)ugyhogy fel a fejjel!!
2012. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 hónapja ugyanígy jártam :( Missed ab műtét lett!10ik héten UHn nem volt már szívhang!pedig mindene megvolt már minden tökéletes volt!mégsem volt szívhang :( Se vérzés se görcsölés nem volt!
2012. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen,én sem véreztem,semmi tünetem nem volt,csak amikor mentem volna a 12.hetes UH-ra,közölték,hogy a 9.héten elhalt az embrió,nincsen szívhang(missed Abortion orvosi nyelven).Műtőben be kellett fejezni a terhességet.Kivártunk 3 hónapot,a 4.-dik hónapban már pozitív lett a tesztem.Semmi gond nem volt,a lányom most karácsonykor lesz 6 éves:-)Tavaly májusban szintén babás voltam,akkor viszont véreztem,mire beértünk a Klinikára,már félig lezajlott a vetélés.Szerencsére kiürült magától,nem kellett befejezni.2 hónap múlva már vártam a pici lányunkat,aki most 8 hónapos.Szóval én átestem mindkét vetélésen.
2012. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
augusztus végén jártam így, nem véreztem, nem görcsöltem mégis missed ab lett
2012. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerdán műtöttek. Friss az élmény, és borzasztó. 7+3 voltam mikor először uhra mentem. Akkor még, vagy már nem vert a szíve, csak valami halovány kis mocorgás volt látható. Pulzáció sejthető, ennyi került a papírra. Én bizakodtam, mert később fogant, és hitem, h most fog beindulni az a kicsi szív. De nem így lett, 8+2őn pecsételni kezdtem, 8+3 on megállapították, h csak petezsák van és szikhólyag. Utána megindult magától a vetélés, amit műtéttel fejeztek be tegnap előtt. Fel nem foghatom,h mi történt, csak meredek magam elé, és keresem a válaszokat. Hiányzik....
2012. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire lehet most nehéz nektek, de gondoljatok arra, hogy ezek az eltávozott babók betegek voltak, azért mentek el. Jobb így nekik és nektek is. :( A következő bébi már tuti meg fog maradni és minden rendben lesz, erre gondoljatok!
2012. dec. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Detto, nem volt semmi vérzés, sem egyéb tünet. A 7. héten még volt szívműködés, a 9-en már nem, műtéttel fejezték be a terhességet.

Az utolsóval vitatkoznék, nem feltétlenül a baba betegsége miatt következhet ez be. Gyakran az anya progeszteron hiánya miatt hal el a terhesség, érdemes rákérdezni erre az orvosnál. Én "kiharcoltam" a progeszteron pótlást az orvosomnál a második terhességemnél, és ez a baba meg is maradt. Persze nem lehet tudni utólag biztosan, hogy a gyógyszernek köszönhetően maradt meg, de ártani biztosan nem árthat.

2012. dec. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!