Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megcsináltam a vöröskáposzta...

Megcsináltam a vöröskáposzta tesztet. Mi a véleményetek az eredményről? 14. hétben vagyok, kíváncsiságból megcsináltam, bár az UH még nem mutatott semmit.

Figyelt kérdés

Eredeti:

[link]


Az összeöntés után:

[link]


Összehasonlítás a eredeti káposzta levével:

[link]



2012. dec. 1. 11:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én tök nem értek ehhez, de kíváncsi vagyok a válaszokra:D
2012. dec. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
mi ez a vöröskáposzta teszt???valaki elmagyarázná??? 36 hetes vagyok,de én még nem hallottam erről...
2012. dec. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ez mi? ez a baba nemére van? vagy? bocs ha hülyeség, én most várom az első babámat. Erről még nem hallottam!
2012. dec. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

már elfelejtettem milyen szín melyiket jelenti és pontosan hogy kell megcsinálni, de mikor én voltam terhes nekem bejött.

Nekem lányt mutatott és a kislányom már 1,5 éves

2012. dec. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

1. Vegyél egy vöröskáposztát, a zöld nem jó, csak a vörös. A mérete nem fontos, de ha szereted a főtt káposztát, akkor vegyél nagyot.


2. Vágd apró darabokra.


3. Forralj vizet és öntsd a darabolt káposztára úgy, hogy ellepje. Hagyd állni legalább 10 percig!


4. Szűrd le a káposztát, a vizet fogd fel.


5. A káposztát megtarthatod, megeheted.


6. Pisilj egy pohárba.


7. Most csináld meg a tesztet! Egy másik pohárba rakj a vizeletből és a káposztaléből egyenes aranyban, fontos, hogy egyforma mennyiségű legyen mindkettő!


8. Olvasd le az eredményt.

Ha a folyadék rozsaszin/piros lesz, akkor a baba fiú.

Ha a folyadék bíbor színű lesz, akkor a baba lány.

2012. dec. 1. 11:34
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
ezt a baromságot...
2012. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
9%
Erről még nem hallottam,de nem raknék ki képet a vizeletemről az internetre,az biztos.
2012. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kedves két utolsó, nem ez volt a kérdés! Nem erre voltam kíváncsi... egyébként több százan rakják fel a terhességi tesztet is, azon is van vizelet :)))
2012. dec. 1. 12:06
 9/19 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én simán sötétnék látom szóval szerintem a teszt alapján lány! a gyűrűs tesztet nem csináltad még?:-)
2012. dec. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Ha már választani kell a piros meg a bíbor között, akkor én is inkább a bíbort mondanám, tehát hogy kislány.

Amúgy érdekes ez a teszt, még én sem hallottam róla. Hányadik héttől lehet/érdemes megcsinálni? Majd ha kiderül a babád neme, akkor megírod?

2012. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!