Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit tegyek? Magam...

Szerintetek mit tegyek? Magam sem tudom mi legyen?! Bövebben lent.

Figyelt kérdés
27hetes vagyok.1baba lesz.Nagyon jol elvoltunk a párommal de az anyosom megkeseriti az életem.Probálja bemesélni a fiának hogy rossz vagyok és azt is hogy lehet nem is az övé a baba:(Pedig erre nem adtam okot neki,csak arrol van szó hogy amég a fia otthon lakott ö segitette anyagilag ami mára megszünt.Nem rég költöztünk össze olyan féléve és azota piszkálodik.Lehord mindenek és probálja rávenni a fiát hogy hagyjon el minket:(Persze a párom nem hisz neki de félek milesz ha 1x mégis csak telebeszélik a fejét.Anyosom azt akarja hogy ne legyen a párom nevén a manó,nem vagyunk még házasok de szeretnénk majd esküvöt.Mit tegyek hogy nyugtom legyen?ti mit tenétek?bocsi hogy hosszu voltam de már nem birom idegekkel:(Köszi a válaszokat.
2009. aug. 18. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Költözzetek minél messzebb anyóstól. nem fog megváltozni, és akár sikerül neki telebeszélnie a párod fejét, akár nem, mindenképpen megkeseríti az életeteket. Később nagy veszekedések lehetnek közted és a párod között, a gyereknek se jó, ha ebben nő fel. Pláne, ha a nagyanyja az anyja ellen hangolja...


Saját tapasztalatból beszélek. Húzzatok el minél messzebb attól az asszonytól, és ne nézzetek hátra.

2009. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia, én biztos hogy kiharcolnám magamnak a tiszteletet. Mégis mit képzel, kicsoda Ő?? Az én anyósommal is voltak gondok, de mára már szinte minden rendben megy.. Volt hogy felhivtam, és elmondtam neki a véleményemet. Igaz a férjem kiáll mellettem, ha kell fel sem hivja az anyját. érezteti vele, hogy nekem ad igazat. Nálatok is ez kéne, talán akkor leszáll rólad. 31 hetes kismama
2009. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia,egyet értek az elöttem szoloval,a legjobb megoldas hogy tavol legyetek,mivel most még az unoka gondolata sem anyhiti meg a mamát akkor ezután sem fogja.De ha távol vagytok,akkor rájön hogy csak ugy tud fiával találkozni,meg talán az unokával is ha téged is elfogad,és mivel nem fogtok sokat találkozni,nem lesz ideje,morgolodni,és hüjeségen törni az agyát.Ismerös a téma,mi bent lakunk a városban és ök vidéken vannak,és amig csak igy látogatoba mentem soha semmi orbléma nem volt,de neki fogtunk épitkezni és a konyhájába kellet volna fözzek,és ne tudd meg mijen boszorkány jött ki belöle,nem részletezem.Én ott hagytam és eljöttem azota mikor fözni kell akkor arra fele nem megyek.És nincs szováltás köztünk.
2009. aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz jutott eszembe, mint az első válaszolónak: költözzetek jó messze! Tudom a munka miatt nehéz megoldani, de nálunk ugyanez volt a szitu és 150 km-rel odébb költöztünk. Újra kezdtünk mindent, de megérte, mert azóta kenyérre lehet kenni anyósom. Sőt, a múltkor még meg is ölelte a pocakom! Évente 2x találkozunk.
2009. aug. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is menjetek minál messzebb. Nem fog megváltozni, csak rosszabb lesz, főleg ha az unoka se hatotta meg!!! Csak te és a pici fogtok szenvedni ha nem nem teszel valamit. Nálunk is vannak gondok az anyossal, de nálunk meg azota hogy tudja jön az unoka mindenbe benne akar lenni... ez se jó. Én leteremtem ha tetszik neki és a fiának vagy nem. Probálj a pároddal is beszélni, közösen könnyebb!

28 hetes

2009. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk sem 100-as az anyós, de a tiéd iszonyat gonosz, önző, hisz nem a fia boldogságát nézi hanem a fia pénztárcáját. Bár anyagilag ua. mint az én anyósom csak vele más problémák vannak.

Beszélj a pároddal, bár gondolom már beszéltetek, de mondd meg neki hogy állítsa le az anyját, mert Te már nem bírod tovább. A költözés nem rossz, de nem túl egyszerű és nem feltétlen kell találkoznia a fiával hogy ellened hangolja. Valószínű az unoka sem hatja meg. Nagyon nehéz eset. Ha nagyon erősködik mondd meg az anyósnak hogy azt szeretné ha apasági tesztet végeznétek hogy végre leszálljon a témáról és abbahagyja a gonoszkodást??? Lehet vele is le kéne ülni beszélni.

Nagyon sajnállak! Remélem mihamarabb megoldódik az anyós probléma!

Kitartást és nagy lelkierőt hozzá!

2009. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit tennék? Egy gyors polgári esküvőt amin csak Ti vagytok és 2 tanú. Esetleg a Te szüleid. És anyósnak utólag szólni, had pukkanjon szét! :) Mi az hogy ő akarja megmondani hogy a fia a nevére vegye-e a gyereket vagy ne????

Nagyon ideges vagyok, útálom az ilyen embereket!!!!

Utolsó voltam.

2009. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:(Aköltözés sajna most nem megoldhato:(Remélem megoldodik de ha nem akkor beolvasok neki ujra hátha észhez tér.Gonosz vagyok ha ugy gondolom most hogy nem fogja látni az unokáját?nem akarom ezek után:(vagy már magam sem tudom milegyen.Nagyon szenvedek,de remélem igazatok lesz és leszáll rolam:(Köszi a válaszokat.:(
2009. aug. 19. 05:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Bízz a férjedben, hogy nem lehet megggyőznie a mamának. Érezze a mama, hogy a férjed melletted áll, hogy esélye sincs ellened. Ha nem megy, olvass be neki, de azért finoman, mégis a párod anyja.

Az unokát -ha kíváncsi rá- had lássa, csúnya dolog eltiltani. Esetleg annyit tehetsz, hogy amíg kicsi, addig elvárod, hogy ő jöjjön ha érdekli. Ha nem nézi meg egyszer sem, akkor már Te sem vagy kötelező odavinni nagyobb korában.

Amúgy meg ne idegeskedj rajta. Biztos az lesz a következő lépése, hogy Te milyen rossz anya vagy és ő mindent 100x jobban tud. De ez nem lesz igaz, egyszerűen csak gonosz a vén szatyor.

2009. aug. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!