Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 38. hét közepén volt valakin...

A 38. hét közepén volt valakinek hasmenése? Szóljak az orvosomnak? Vagy várjak holnapig, hogy lesz-e még? Aggódnom kell miatta?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen volt, azt hittem szülni megyek, de nem...még 3 hétig bent maradt a lányom. :)

Sokszor mondják, hogy lehet a szülés előjele, de mint minden, ez sem általános dolog.

Amúgy semmi bajunk nem lett belőle, végülis nekem 1-2 nap alatt elmúlt, lánykám meg makk egészségesen született.

Én akkor nem szóltam dokinak, mert más bajom nem volt, de ha úgy érzed, hogy baj van, akkor persze szólj neki!

2012. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom,hogy ez lehet a jósló előjele.Lehet,hogy már vannak fájásaid csak te még nem érzed,és azért megy a hasad,mert az oxitocin hasmenést okoz(hat).

De ha már régóta megy a hasad(több napja)akkor szerintem szólj róla a dokidnak.De ha csak 1-2 napot ment(megy),akkor szerintem ez már a szülés előjele lesz :)

Könnyű szülést kívánok neked!!


17+4 hkm

2012. dec. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egyenlőre csak reggel volt.

Hát ha hétfőn is lesz szólok neki.De remélem tényleg előjele a szülésnek! Már jó lenne ha kinnt lenne...! :-)

2012. dec. 1. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!