Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párommal babát szeretnénk,1...

Párommal babát szeretnénk,1 hónapja hagytam abba a gyógyszert és most a mellem és a hasam is fáj! Lehetséges?

Figyelt kérdés

A hasam olyan ,,furán,, fáj a bal oldalon de már napok óta egyszer erősen egyszer gyengébben, de folyamatosan. A mellem is fáj, mintha szúrná belülről valami, egyszer az egyik aztán a másik! A peteérésem 24-26.-a között volt elméletileg és együtt voltunk a párommal.Lehetséges hogy baba vagy ez más?

Válaszokat előre köszönöm!



2012. dec. 2. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem lehetseges, mert en is valahogy igy lettem terhes....en szeptemberben hagytam abba a gyogyszert, legeloszor oktober 16an jott meg, es most 6 es fel hetes terhes vagyok. Ket hete csinaltam tesztet, azert mert fajt a hasam, amolyan "nemsoka megjon" erzes, de nem jott meg...es eleg sokaig tartott a fajas, kb 5-6 nap. Es a melleim is feszultek. Ha a vart menzi napjan csinalsz tesztet akkor mar elvileg kimutatja mert addigra kb 4 hetes vagy. Sok sikert :) udv Detti
2012. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Július 4-re nem vártam és aznap én is csináltam egy tesztet mert nekem is ez a mindjárt megjön érzésem volt de csak nem tette és olyan erős pozitív lett :) Szóval nem kizárt le kell tesztelni :P :)


26hkm

2012. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szécsiné B. Andrea válasza:
32%

Szia!

Én is hasonló cipőben jártam, de én sajna elvetéltem.

Bár mi 1 hónapig gumival védekeztünk az első hónapban és csak utána csináltuk élesben.

Lehetséges h te is vetélés közeli állapotban vagy (nem ijesztgeti akarlak), de minimum 1-2 hónapot várnotok kellene h a gyógyszer kiürüljön a szervezetedből.

2012. dec. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szécsiné B. Andrea válasza:
48%
De azért szorítok h ne vetélés legyen.(előző voltam)
2012. dec. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
nem véletlenül kell várni a gyógyszer abbahagyását követően,mindenki szervezete más és más,ezért nem ugyanúgy ürül. Oké,hogy nagyon szeretnétek,de kockára tehetitek ezzel a pici egészségét, és vetélés is előfordulhat. Kíméljétek meg magatokat az ilyesmiktől,mert nagyon lelombozó tud lenni. Várjatok még egy picit. Előre is boldog babázást:)
2012. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!Már 3 napja mérem a hőmet (valahol olvastam,hogy így is lehet figyelni) és 37-37,5 reggelente?Jelent ez valamit!Valamint még mindíg nem jött meg a menzeszem, de nem is nagyon tudom, hogy most gyógyszer abbahagyása után mikor kellene....

A reggeli 37- 37,5 ös testhőmérséklet jelent valamit?

2012. dec. 4. 09:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Hőemelkedésed van?
2012. dec. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
3 napja mérem és igen!
2012. dec. 4. 09:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ez volt amikor abbahagytam a bogyó szedését, feszült a mellem és fájt a hasam, de sajnos megjött csak olyan 2-3 hét késéssel...:(

2012. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!