Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Émelygés, hányinger? Meddig még?

Émelygés, hányinger? Meddig még?

Figyelt kérdés
Kicsit fáradt vagyok már, nehezen viselem. 8 hetes vagyok. Mikor lesz már jó?Mi vált be nektek?
2012. dec. 2. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:

ha nagyon nem bírod magneb6-ot vegyél be

szerencsésebbeknek kb a 12. hét után elmúlik másoknak meg egész terhesség alatt megmarad

2012. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi sem vált be sajnos.Most vagyok 13 hetes és egyszer csak megszünt minden pár napja. Esténként nem tudtam enni sem, mert a sav marta a torkomat...meg egésznap émelyegtem és hányingerem volt. Alundni 10-12 órát is képes voltam... Most már jobb...Az elsö gyermekemnél semmi sem volt.
2012. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hat nekem is ez a kerdesem...en meg csak hat es fel hetes vagyok, de tegnap este kin szenvedes volt. MInden kijott belolem, nagyon eros fejfajas...en nagyon bizok benne hogy ez meg a 12. hetig se fog tartani...sogornom azt mondta hogy neki ha hanyingere volt, mindig evett par falatot az jot tett. Hat nekem nem, de probald ki, hatha neked bevalik. Kitartast...
2012. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem semmi sem vált be,pedig én tényleg mindent kipróbáltam!!A 16. hétig hánytam,éjjel-nappal és fogytam 10kg-ot.Állandóan csak feküdtem és aludtam.Nagyon fáradt voltam mindig.De ez mindenkinél más és más.

Kitartást!

33+6 hkm

2012. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez és én is 8 hetes vagyok.. Semmi nem vált be ellene, nem bírom már..
2012. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:( ráadásul estére jön elö sokszor, és aludni nehezen tudok egyre kimerültebb vagyok,
2012. dec. 2. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nyugtasson az, hogy csak este jön elő, nálam reggeltől estig van.. Csak addig jó amíg alszom. :(
2012. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! Én most vagyok 13 hetes! Nekem is még mindig van hányingerem, hol reggel hol délben, vagy épp este! Van olyan nap, hogy nincs! A dokim mondta szedjek magneB6-ot! Pár napja szedem de sajnos nem múlik! Van aki azt mondja, hogy amig a baba meg nem mozdul, addig tart! Van olyan ismerösöm, aki egész terhesség alatt hányással és hányingerrel küzdött! Tehát kitartás!
2012. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!