Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hét után ismét hányinger?

30. hét után ismét hányinger?

Figyelt kérdés

Pár napja újra előjött és nem tágít...

Más is van így?


2012. nov. 22. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de sógornőmnek sajnos így volt, de neki kiderült, hogy terhességi toxémiája van, szóval attól volt.

Nem magasabb véletlenül a vérnyomásod? vizsgálták mostanában a vizeletedet, nem volt benne fehérje?


Ha ezekkel minden ok, akkor csak peches vagy, remélem azért elmúlik!


Jó babavárást!

2012. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A toxémiának mi köze a hányingerhez?
2012. nov. 22. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
A toxémia tünete lehet hányinger többek között..
2012. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En 29. hetben jarok. Ugyanez a problemam. Vegig hanyingermentes volt a terhessegem most pedig 10percnel nem tudok tovabb egy helyben allni mert elkezdek szedulni, nemtudok buszon utazni, valamikor meg sokaig ulni sem a kanapen mert hanyingerem van rogton. Ugy latszik van, akin ez ilyenkor jon elo, de azert remelem nem tart mar sokaig, mert nem szeretnem a szulesre minden eromet elvesziteni.

Bocsi az ekezetekert, de elromolott a billentyuzetem :(

29 hkm

2012. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem tuti nincs toxémiám (vérnyomásom a béka s*gge alatt van mindig), mégis 1-2 hete jött elő.

Nem is kifejezetten hányinger, hanem émelygés+kajaundor.

Fura, mivel már 39 hetes vagyok.

2012. nov. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Látom ez gyakori a terhesség vége felé.

Az elején csak akkor volt hányingerem, ha megéheztem, de nagyon ritkán hánytam csak.

Most kb. a 32. hét körül megint előjött a hányinger és az émelygés. Néha leesik a vércukor szintem, olyankor muszáj valamit ennem, különben az ájulás kerülget.

Nekem sincs toxémiám.

2012. nov. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33. hétben vagyunk. Hetente járok a védőnőhöz ellenőrzésre, mert mostanában picit magasabb a vérnyomásom, ami még határérték, de tudjuk ugyebár, hogy egy kismami mennyire parás tud lenni. :D Így mérem itthon a vérnyomásom és járok hetente a védőnőhöz, aki nézi a fehérjét a vizeletemben. Ezek és ezek mellett a vizesedés a főbb tünetei a toxémiának, amitől én is picit félek. Most rendben vagyunk, nincs gond, de a rosszullét nekem is van, amit mondtam is a védőnőnek. Nem mondta, hogy félnem kellene. A terhesség elején is meg voltak a rosszullétek. Szerinte a vége fele is könnyen visszatérhet. És az időjárás nálam is könnyen beleszól a dolgokba, holott soha nem voltam frontérzékeny se. Kitartás nektek!
2012. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!