Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is vannak terhesen...

Másnak is vannak terhesen furcsa gondolatai?

Figyelt kérdés
Olyan furcsa körülöttem minden, mintha néha egyedül lennék a világban. Én mindig boldog voltam, persze most is de olyan más vagyok. A páromat is másnak találom, holott nem tudom megmagyarázni miért , de mintha nem szeretne pedig olyan mint volt. De nem csak a párommal vagyok így. Néha úgy érzem, hogy egyedül vagyok a világban. És nem kérek szemétkedést, hogy ez a legnagyobb gondom, csak hisztizek. Le is kötöm magam ahogy tudom, dolgozok is. Néha annyira el tudok szomorodni. A párom nem is érti, észre sem veszi hogy nem vagyok jól. Mert vissza fogom magam és nem merem neki elmondani hogy mit érzek ( tudom ez sem jó) El fog majd ez múlni? Köszönöm aki végig olvasta.
2012. dec. 2. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túl korán hagytad abba a munkát és most a sok szabadidő miatt olyanok is eszedbe jutnak amire előtte nem olt időd. Nem bántásként de én mindig nyári szünetben éreztem ilyeneket.
2012. dec. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a hormonális változások okozzák. Én a helyedben szakemberhez fordulnék, mielőtt depressziós leszek.


Voltam már depressziós, és így kezdődött. Tudatosan meg tudod változtatni a gondolataidat, de lehet hogy neked is szakember kell. Ne hagyd eluralkodni a problémát, magától nem fog javulni, legalábbis én ezt tapasztaltam.

2012. dec. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is vannak ilyen érzéseim pedig én napi 8 órát dolgozom. Én ezeket hullámvölgynek tekintem. Ilyenkor rámjön a sok rosszérzés, nem szeret a férjem, csúnya vagyok, rossz anya leszek, nem is akarom ezt a babát stb... Persze ezek hülyeségek és igyekszem ezzel nyugtatni magam mindig. Ha egyedül nem megy, akkor elmondom a páromnak ezt a sok baromságot és ő helyre rak. :) 2-3 napig szokott nálam tartani és talán havi 1x jön elő. Ezeken túl kell lenni.

22hkm

2012. dec. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hormonális változások sok érzelmi hullámzást okozhatnak, nekem is vannak nagyon rossz napjaim terhesen. Ez normális, de ha tartósan fennáll a szomorúság, rossz érzés, mondjuk már több hete, muszáj lenne felkeresned egy pszichológust vagy pszichiátert. És a párodnak mindenképpen beszélned kell erről. Nem csak a saját érdekedben, hanem a baba érdekében is!
2012. dec. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!