Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem okt.30. -án volt meg...

Szasza89 kérdése:

Nekem okt.30. -án volt meg utoljára és most tegnap jött meg. Ezalatt az idő alatt voltak tüneteim hogy terhes vagyok (kivános vagyok, sokat pihenek). Ez lehetséges? Mert akkor kb 4-5 hetes lehetek. Tesztet még nem csináltam! 23é vagyok

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 06:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha menstrualsz, nem valószínű, hogy terhes vagy.
2012. dec. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egy ismerös már járt így,és ő az volt de sajnos elment neki.
2012. dec. 3. 06:22
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy az említett tüneteket az okozta volna, hogy terhes voltál.

Milyen volt a vérzésed? Normális?


Szerintem nem voltál terhes.

2012. dec. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Most inkább csak barnás a vérzésem és a megszokotthoz képest kevesebb.
2012. dec. 3. 07:02
 5/18 anonim ***** válasza:
Nincs kizárva,h az v,egy ismerősöm az első 4 hónapban menstruált. Na már most az valszeg nem teljesen olyan volt,mint egy mensi,csak ehhez ismerni és figyelni kell,h mi h is van,ő gondolom nem bagyon foglalkozott vele és aztán baba lett. Ha másnak látod tesztelj.
2012. dec. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha nem jött meg, csak barnázol, akkor csinálj tesztet. Ha terhesség okozza a tüneteidet, akkor azt a teszt is kimutatja.
2012. dec. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen énis hallottam arról hogy ha valakinek megis jön(másképp a megszokottnál)még lehet terhes.Várt baba lenne!De a tesztig nem élem bele magam.Csinálok tesztet.
2012. dec. 3. 07:35
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha valóban nem olyan a vérzésed tesztelj kimutatja már ha van vmi. De ha negatív akkor csak beképzelted a tüneteket. Előfordul ha nagyon akarod a kicsit.
2012. dec. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem igazán agyalunk rajta csak annyi hogy nem védekezünk 1 ideje.Ezért lenne várt baba csak.
2012. dec. 3. 07:48
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondta a doki ha megjön de 3nap alatt elmúlik és jóval kevesebb akkor még előfordulhat a terhesség. Csinálj tesztet és az kimutatja. Ha + akkor meg irány a doki.
2012. dec. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!