Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes vagyok? Fél éve szedek fogamzásgátlót, eddig teljesen rendben volt minden.1-2 hete meg vannak duzzadva a melleim, nagyobbak lettek, viszketnek és érzékenyek.

Figyelt kérdés
Menstruációmnak tegnap kellett volna megjönnie, mindig csütörtök délután jön meg, amióta elkezdtem a tablettát. Szóval a mellérzékenység nem a menstruáció miatt van, már jóval hamarabb jelentkeztek a tünetek. Eddig sosem késett a menstruációm. Rendesen szedtem a tablettákat, nem hagytam ki egyet sem.
2012. nov. 16. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Előfordulhat de nem hiszem h attól késne. Lehet délutánra meg is jön de ha már kimarad a vérzésed vegyél egy tesztet és hnap reggel csináld meg első pisiből. Abból okosabb leszel :)
2012. nov. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem az ilyen kérdéseket!Mi nem látunk beléd!Csinálj egy tesztet és ha 2 csíkos akkor terhes vagy.Ennyi!
2012. nov. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!