Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes leszek szerdán már...

28hetes leszek szerdán már 2napja olyan érzésem van mint mielőtt meg szokott jönni! Bajt jelent vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Néha napi 1-2szer keményedem de csak pár másodpercig tart! A baba mozog rendesen! Lehet valami olyat nyom ami miatt érzem a menstruációs fájdalmat?

2012. dec. 3. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!

én 24-25 hetes vagyok ,de én is éreztem ezt tegnap..én ráfogom a hóesésre..nagyon érzékeny vagyok a frontokra!

míg nincs görcs és vérzés,addig sztem ez simán belefér!

2012. dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen normális, ha nagyon erős lenne akkor kellene kórházba menned. 28-32.hét között nagyon sokat nőnek a babák, a pocid is nagyon sokat nől ebben a korban, szóval nyugi. Mindkét terhességemnél éreztem én is 28-30 hetesen.
2012. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!