Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez? Szerdán írt ki a...

Normális ez? Szerdán írt ki a doki antibiotikumot, penicilint légcsőgyulladásra, de szinte semmit sem javultam.

Figyelt kérdés
A szemem ég, a torkom is fáj még eléggé, egész nap csak aludnék, sőt tegnaptól hőemelkedésem is van,37,4. Menjek el a szolgálatra, vagy ez normális? Nem lesz baja a babának? 14 hetes km
2009. ápr. 12. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem bakteriális eredetű a probléma, ezért az antibiotikum nem használ. Vagy annyira makacs a betegség, hogy kevés neki a penicillin, valami erősebb kellene.

A hőemelkedés nem túl jó...ha nagyon nem vagy jól, inkább menj el az ügyeletre, főleg a picurka miatt. Jobb megelőzni a bajt.

2009. ápr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Jó lenne, ha megkérdeznél egy másik orvost is, én szinte biztos vagyok benne, hogy terhesség alatt nem ajánlott az antibiotikumok szedése, fogyatékosságot okozhat.Persze nem feltétlen minden esetben, de vigyázz vele!!!!

2009. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz a babának semmi baja az antibiotikumtól. Ettől ne félj. Nem lesz fogyatékos. DE! A 38 fok feletti láz veszélyes a babára. Mindenképpen ha e fölé megy a hőd akkor csillapítsd vagy hűtő fürdővel vagy algopyrinnel is ha muszáj.

A torkodra szedhetsz Homeogene 9-et. Ez homeopátiás szer és hátha segít, nem veszítesz vele ha kipróbálod.

Jobbulást.

2009. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

2.válaszolónak. Ne ijesztgesd a kérdezőt! Mért okozna fogyatékosságot! Nyílván nem írnák ki az antibiotikumot ha ártana.Az árt ha a babához eljut a gyulladás! Amúgy án is antibiotikumot szedek most.És éppen ha nem szedném az lenne nagy baj a babára nézve. De kedves kérdező ha nem enyhűl a problémád szólj azért a dokinak!!!!

2009. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, valamilyen szinten megnyugodtam. Lázam , hál Istennek nem megy 38 fok felé, max 37,5. Van ilyen homeós szerem, pont amit irtatok, azt antibiotikum mellé szedhetem?. Az utolsó válaszolónak jobbulást.
2009. ápr. 12. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok! Köszi és neked is :)! Szerintem homeóst lehet szedni mellé. Boldog baba várást :)!
2009. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!