Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15hetes kis mamik, hogy...

Edus83 kérdése:

15hetes kis mamik, hogy vagytok? Nől már a pocitok? És milyen érzés? Nekem azt hiszem növekszik és picit fájdogálni szokott! Normális ez?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 06:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ma vagyok 15+5 hetes, ikreket várok. Emiatt szerintem intenzívebben nől a pocakom, 77 cm-es csípőkörmérettel kezdtem, most 82,5 cm-nél tartok. Vékony testalkatú vagyok, lehet emiatt is hamarabb látszik. A pocim már a 11. héttől kezdett nőni, és a 12-en már nem tudtam volna letagadni sem. Büszke vagyok a pocakomra!

A fájdogálás normális dolog, nyúlik a méhed, és átalakul odabent sokminden.

M

2009. aug. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
M vagyok. Haskörméretet akartam írni...
2009. aug. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én 17 hetes leszek holnap


78 cm-s hassal kezdtem, 12 hetesen 86 cm volt, 16 hetesen 81. Szerintem 12 hetesen még csak puffadtam, mert mostmár, ha fekszem, tényleg érzem, hogy ott a dudor. Nekem csak az nem fér a fejembe, hogy egy átlagosan 18 cm. hosszú baba hogyan lehet a hasamban úgy, hogy ennyire nem látszik kívülről. Pedig ott van, múlt héten láttuk uh-n:)


Nekem kevésbé fájdogál, inkább nyilallik, mikor köhögök vagy tüsszentek. A cicim is csak olyankor nyilal. Hogy milyen érzés? Semmilyen. Ha nagyon vulgáris akarok lenni, olyan, mintha potrohom lenne elől. A gumis nyári szoknyáimat pl. csak úgy hordom, hogy a hasam alatt visszahajtom a gumis részét, mert ha a hasam fölé húzom, úgy érzem magam, mint valami méhkirálynő

2009. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:))
2009. aug. 19. 10:44
 5/5 anonim ***** válasza:
16 hetes: nekem is nő, és isteni érzés! Büszke vagyok rá! Nekem is szokott fájni, ha mindent rendben találnak az ultrahangon, akkor semmi gond.
2009. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!