Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van bevált módszeretek a...

Van bevált módszeretek a vajúdás alatti fájdalmak enyhitésére?

Figyelt kérdés

Nem eddára gondoltam,hanem természetes dolgokra úgy mint séta közen vagy valami más póz ,esetleg gondolati dolgok akármi..levegővétel,esetleg zene . Nem az első babámat várom ,de eddig nem tudtam mit kezdeni a helyzettel "csak szenvedtem " . Most viszont sokat olvastam róla ,hogy fejben dől el a szülés fájdalma is..

37 hkm



#vajúdás #elviselése
2012. dec. 3. 18:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nálam addig lehetett, míg azt nem mondta az orvos, hogy 1 óra is szülök. Ekkor már ki voltam tágulva, de nem emlékszek mennyire. Mindenesetre este 11-től vajúdtam, hajnal 3-4 felé fogyott ki a meleg víz a bojlerből, na akkor mondtam a férjemnek, hogy vigyen a kórházba, kell valami más fájdalomcsillapító :-) Ott rohantam a zuhanyzóba melegvizezni.
2012. dec. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszii :)
2012. dec. 10. 14:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!