Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mozgott eleinte a babátok...

Hogy mozgott eleinte a babátok? Lassan megőrülök!

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok, 2. baba, elején volt kis vérzés, de utána minden rendben volt. Kb 2hete érzek mozgásokat, nem mindig vagyok biztos benne, és igazából csak a nagyobbakat hiszem el, de pár napja semmi, nagyon aggódom, normális az elején, ha nem érzem minden nap? Állanóan csak aggódom, nagyon rossz! Nem akarak hetente dokihoz menni, mert eddig ezt tettem, csak már ez is ciki, még az is nehéz, h elhiggyem terhes vagyok, elég nehezzen jött össze , ezért lehet, hogy ilyen vagyok??? Nem érzem magam terhesnek! Ez normális??? Jó lenne pár bíztatás!
2009. aug. 19. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 15 hetesen éreztem először a kis mocorgást, de akkor még volt, hogy napokig semmi. Én is megijedtem. Aztán a nagy melegekben szintén csak esténként volt egy kis mocorgás, de most már non-stop ficánkol. Ne aggódj, még ahhoz túl kicsi, hogy minden kis mozzanatát érezd. Gyorsan elmegy az a pár hét, aztán már te is fogod érezni rendszeresen. :) Felesleges lenne dokihoz menned, ha egyszer minden rendben van.

Kitartást és ne figyeld görcsösen a mozgásokat.

2009. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, teljesen normális hogy nem hiszed el, még én sem pedig már nincs sok vissza.

Mi első babát várjuk. Eleinte pöckölés szerűt éreztem mindig egy pontban. De az teljesen normális hogy eleinte vannak napok míg nem érezni őket, aztán újra. Még picike, tud úgy fordulni hogy ha mozog is ne érezd. Egyél valami pörgetőset, pl csokit, fagyit, majd feküdj le és figyeld. Ilyenkor még ha éppen tevékenykedsz, sétálsz és nem figyeled simán nem lehet észrevenni hogy mozog.

Még 1 hét és mehetsz a 18. heti uh-ra, és majd megnyugtatnak hogy minden rendben van.

De ha nagyon aggódsz, a védőnőt is felkeresheted hogy hallgassatok szívhangot, és attól meg fogsz nyugodni.

Boldog nyugodt pocakos időszakot kívánok!

2009. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze ez természetes az elején.Nekem is volt,hogy nem éreztem minden nap.(Persze én is megijedtem,de nem volt semmi gond.)Később többet fog mocorogni.Csak még kicsi,és nem mindig rúg akkorát,hogy megérezd.:-)

2009. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!!!
2009. aug. 19. 11:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem a 21. hétig egyáltalán nem mozgott. Most már annál többet! :-)(Ma két hónapos a fiatalúr.)
2009. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!