Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Et téves eredmény lehet?...

Et téves eredmény lehet? Cukorterhelésen éhgyomorra 4.5 egy óra múlva 10.8 az eredményem, majd a 2. órában már 7.7! Elküldtek diabetikushoz. Járt más is úgy, hogy rossz lett a cukorterhelése, de mégsem volt terhességi cukorbetegsége?

Figyelt kérdés
Már 8. napja mérem a cukorm napi 6x a megfelelő időpontokban és semmi rossz eredményem nincs! Sőt még a diétát is mellőztem amit ajánlottak, gyümölcsökből eszek minimálisan, de a többi ételt nem mellőztem mert nincs energiám a szénhidrátmentes ételektől.
2009. aug. 19. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 7.8ra ajánlotta a diabos doki cukormentes(nem szénhidrátmentes)diétát.így teljesen kordában volt a cukrom végig,sosem volt rossz mérési eredményem.Első körben próbáld ezt ki,de ha egyszer is magas lesz az 1 órás mérésed,azonnal doki.
2009. aug. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja,és a 37.héttől a tökéletes eredményeim miatt már a cukor sem volt tiltva:)
2009. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nincs energiád a szénhidrátmentes ételektől? Szinte mindent lehet enni a cukor kivételével, csak számolni kell. Én a helyedben komolyabban venném ezt, mert a babád egészségével játszol, ha nem tartod be a diétát. Amúgy ha terhességi cukros vagy az elején nem csak napi 6-szor, hanem 14-szer kell mérni, mert nem mindegy, hogy a kaja előtti eredményedhez képes hogyan változik az étkezés utáni 1,5 órás, plusz még nem árt egy mérés éjfélkor és hajnali 3-kor sem, az első 3 napban. Ha gondolod írj mailt és tudok segíteni a diétában, elküldöm amit a diatetikusomtól kaptam. Én 2 hónapja csinálom és teljesen rendben van a cukrom.
2009. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!