Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 30. hét után hogy alakulnak...

A 30. hét után hogy alakulnak a kötelező vizsgálatok? Tényleg 2 hetente kell nőgyógyászhoz járni?

Figyelt kérdés
Magánrendelésre járok, így elég költséges lenne. Vajon meg lehet beszélni az orvossal, ha 2 hetente járok, ne legyen annyi a fizetendő összeg? Vagy fogadjon a kórházban?
2009. aug. 19. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

szia, a 28. hétig nekem is magán dokim volt, akkor azt mondta, hogy mostantól két hetente lesz randink. Rákérdeztem, mindezt mennyiért, a lényeg, hogy szüléssel együtt otthagytam volna kb 150.000,- Ft-ot (jó tényleg húzós árai vannak) Na ekkor úgy döntöttem, hogy keresek egy Sztk-s dokit, aki ennek nem egészen a feléért elvállalt.

Amin igazán kiakadtam, hogy minden egyes vizsgálatot (ctg, áramlásmérés stb...) külön "áraz"

Egy szó mint száz: ez nekem nagyon sok lett volna.


De, beszélj a dokiddal, mert lehet, hogy meg tudsz vele egyezni.

Sok sikert!

2009. aug. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy áll a méhszájad, kell-e sűrűbben ellenőrizni. Nálam nem volt semmi probléma, így nem is jártam csak havonta.
2009. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi nektek, nálam sem volt még eddig semmi gond, jövőhéten megyek dokihoz, majd kiderül.
2009. aug. 20. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!