Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet természetes úton szülni,...

Lehet természetes úton szülni, ha az anyának gombás fertőzése van odalenn?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, hacsak addig el nem múlik! Mert a baba elkaphatja! Ha az orvos megtudja, én úgy gondolom, hogy akkor egyből a császárt fogja javasolni! Hány hetes vagy?
2012. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha ez így van akkor szólj az orvosnak,mert a baba a hüvelyeden keresztül elkaphatja a fertőzéseket.
2012. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt en is igy gondolnam mint az elottem valaszolok, hogy nem lehetne, de a noverem megis ugy szult huvelyi uton, hogy evek ota szinte allando jelleggel kuzd a visszatero gombaval, es a korhazban tudtak is rola... A babanak szerencsere semmi baja nem lett.
2012. dec. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
24 hetes terhes vagyok, és nekem is visszatérő gombás fertőzésem van. Pár hete írt fel a nődokim hüvelytablettát, és miután elfogyott 2 napig rendben voltam, aztán kezdődött elölről minden. canesten krémet használok, szinte állandó jelleggel, de ha abbahagyom, akkor újra jönnek a tünetek. már annyira elegem van belőle! hétfőn megyek megint orvoshoz, lehet felhozom neki, hogy írjon fel vmi krémet, mert a hülye 3 napos tabletták csak rövid ideig hasznosak...ha valakinek van ötlete, tapasztalata, írjon!
2012. dec. 7. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!