Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok és annyira...

24 hetes vagyok és annyira feszül a hasamon a bőr, mintha szét akarna robbanni. Nagyon kellemetlen érzés. Nálatok is hasonló volt, ez a természetes?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt, hogy haskeményedés normális-e, de senki nem ír hasfeszülésről.

És ez nem csak egy pillanatnyi állapot, hanem folyamatosan ezt érzem. Már most úgy mozgok, mint egy bálna, mi lesz akkor a végére?


2012. nov. 19. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok nekem múlt héten volt ilyen, nőt is 3 cm-t hirtelen:-)
2012. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pedig ez is teljesen normális dolog.Száraz és nyúlik a bőr folyamatosan,ezért érzed.Ilyenkor kellene kenned mindenféle kencékkel,hogy ne legyenek csíkjaid.Nekem mondjuk később jelentkezett,a 33. hét környékén,de nekem kicsi pocakom volt végig.
2012. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

úhh, én még egyszer sem mértem meg :( ezt már rég megtehettem volna...

Biztos most nagyon nő, de annyira rossz érzés, főleg evés után szinte mozdulni sem bírok.

2012. nov. 19. 21:03
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez most már így marad végig???
2012. nov. 19. 21:05
 5/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, én mérem már hetek óta, 3. gyerek lesz, nagy a hasam nagyon, olyan is volt mikor 4 nap alatt 7 centit nőtt:-)
2012. nov. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Holnap én is megmérem, csak kár, hogy nincs korábbi mérésem, így nem tudom majd mihez hasonlítani.

Nekem első baba de szerintem így is hatalmas,másnak a 8. hónapban nincs ekkora...

2012. nov. 19. 21:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Kenegesd a bőröd krémmel, és kevesebb csík lesz :)
2012. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, ugye nekem a 3. gyerek lesz, 4. terhesség és egy árva csíkom sincs a hasamon, ja és sose kentem, na jó egyszer egyszer de tényleg jelentéktelen, akkor is csak ami épp volt testápoló, ezt csak azért írtam, mert ez genetika szerintem, kenheted Te akármivel max. halványabb lesz, ha hajlamos vagy rá csíkos lesz ha meg nem, ha semmit nem kensz akkor se lesz csík:-)
2012. nov. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ilyen lenni, igen rossz érzés, de ha bekenem nekem megszűnik (chicco stria krémével). Próbáld ki.


27hkm

2012. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!