Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliaban elek volt egy kis...

Matildszabo kérdése:

Angliaban elek volt egy kis verzeses gorcsoleses problemam elmult uhan minden ok volt hazakuldtek 12het alatt semmit nem tesznek meg veteles ellen se. Szerintetek jo ez a rendszer?

Figyelt kérdés
kb 2het es meglesz az elso alapos uh es vervetel remeljuk azota is minden ok.kicsit felek
2012. dec. 8. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően igen, bár nem mindig vagyok népszerű ezzel a véleményemmel.

Viszont, ha több korai vetélés már megtörtént, akkor azért csak kivizsgálnak ott is remélem.

Drukkolok neked!

2012. dec. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Latjak, hogy el-e a magzat vagy sem. En ugyan US-ban elek, nekem volt vetelesem 9. heten. Nekem sem csinaltak semmit amig el nem dontottem mi legyen...Igazabol megindul az "idegen anyag" a testedbol kifele egyebkent csakhat ugye annak aki vetel, annak ez egy szornyu hosszu veszteseg. En gyogyszert kaptam ami szepen kitisztitott de meg igy is hetekig vereztem...szoval ott volt a 12. het anyway!

Jo egeszseget kivanok Neked es szuletendo Kisbabadnak is!

2012. dec. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2hete vtam uh minden legnagyobb rendben volt a babaval aki akkor 8het+5napos volt belso verzest nem talaltak gyogyszert se adtak hazidokinal 1hettel kesobb kenet vetel bekukucskalt semmi bajt nem talalt ossz 2hetig vereztem kb 2napja ez is megszunt terhessegi tuneteim megvannak hasam picit mar formalodik most vok 10het+5nap nem erzek rosszat max 2het es uh megint .sajnalom a vetelesedet rossz lehetet nekem 2abortuszom volt ami lelkileg egy eletre megviselt de csak azt kivanom most hogy minden rendben legyen ezt a babat nagyon varom annak ellenere h varatlanul jott es apukat nem is erdekli el is hagyott de ez legyen a legnagyobb problema en sok szeretetet meg fogok neki adni es minden tolem telhetot koszonom jo kivansagodat
2012. dec. 8. 01:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Magyarorszagon se csinalnanak veled semmit... a termeszetes kivalasztodadrol biztos hallottal mar...
2012. dec. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
en ugy tudom hogy azert ha nem talalnak rendellenesseget a babaval akkor kapsz gyogyszert ami helyrehozza a hormonmukodest persze tisztaba vok ha akar es egeszseges megmarad ha meg nem akkor barki barmit csinalhat egyszeruen elvetelsz.en ugy gondolom ha mar a legrosszabb van legyen az elso12hetben minthogy kesobb mert annal nehezebb
2012. dec. 8. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!