Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mitcsináljak? Nagyon félek

Most mitcsináljak? Nagyon félek

Figyelt kérdés
8+1 hetes vagyok tegnap elött este vérezgetem kicsit ma reggel is de inkább csak barnázgtás,felhivtam az orvosom aztmondta feküdjek le és pihenjek szerintetek miticsináljak?retentően félek:(:(
2009. aug. 20. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen feküdj és ne kelj fel. De remélem a doki megnéz minél hamarabb mert lehet gyógyszer kellene rá. Holnap mindenképpen keresd fel.Szorítok hogy minden rendbe legyen. Nekem sok barnázás és sokkal több vér volt de sokat pihiztem és kaptam gyógyszert is. ma már 4 éves a kisfiam és most várjuk a kistesót.
2009. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

saját tapasztalatból mondom, hogy a barnázgatás nem jelent mindig feltétlenül rosszat. Én külföldön élek, az orvosok addig rá se néznek az emberre, míg nincs vérzése. Ha barnázgatsz, az nem jó, de szerintem nem is olyan rossz. Én barnáztam elég csúnyán a 6., 9. és 12. hét előtt is, a 14. héten is. Már fel sem veszem. A hat hetesnél volt egy pici lepényleválásom, az utána következő barnázásokra egyik orvos sem talált megoldást. Pihenj sokat, nekem bevált, ne csinálj semmit, és ha mész ellenőrzésre az orvoshoz (minél előbb), kérj tőle Utrogestant. Én a 16. hétig szedtem. És ne parázz, nyugodj meg.


17 hetes kismami

2009. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mgnyugodtam kicsit:)

cska nekem ugy volt ez aterhesség hogy a mensim is megvolt rendesen görcösk nélkül és mégis babás lettem

amugy ha felálok a hasam érzékeny kicsit meg ilyen barnás véres a nyákom

2009. aug. 20. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pár napja véreztembe.Nem éreztem semmit csak mikor elmentem wc-re nagyon véres volt a fehérnemüm.Korházba mentem,megvizsgáltak mindent rendbe találtak nem találták az okát.Az a lényeg mielöbb nézzen meg egy orvos és ne idegeskedj.
2009. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14 hetes kismama voltam(az elöző)
2009. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is barnázgattam a 17. hétig folyamatosan, idegfeszitő, nem tudják mitől van. Egészséges babám lett. Pihenés, pihenés. Ha ekkor is barnázol ne ijedj meg, én se csináltam semmit csak feküdtem és mégis volt. Kitartást!
2009. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem mindkét vetélésem így kezdődött, de most is van ilyen és néha vérezgetek is pedig a 24. hétben járunk, de semmi konkrét oka nincs a tüneteimnek. Szerintem dobd fel a lábaid egy nagypárnára, olvasgass, pihenj, lazulj és ne görcsölj az a picinek sem jó.
2009. aug. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!