Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az, hogy bekeményed...

Mit jelent az, hogy bekeményedik a has? Látom ez már idősebb terhességnél szokott gond lenni. Annyit olvasom itt, de nem tudom mit jelent.15 hetes km

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szó szerint kell érteni, kemény lesz a hasad, ki tudod tapintani a méhedet, látod is.
2009. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
34+1 hetes vagyok, de még egyszer sem éreztem. Max. csak a popóját tolja ki, de az is kitapintható. Azt mondják olyankor fáj és nehezedre esik mozogni, mintha egy gombóc lenne a hasadban...
2009. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A haskemenyedes nem azt jelenti hogy kinyomja valamilyet a pici,hanem a meh kemenyszik azaz meh osszehuzodasok-edzest tart a szuleshez,barmilyen furcsan hangzik,elofordul a te heteidnel is,de szolni kell azert a dokinak rola,mert kinyilhat a mehszaj.Nekem is kemenyedett foleg jaraskor,no-spat kellett szednem egy ideig.
2009. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenhol érzed a keménységet a hasadon, és nemcsak bizonyos helyeken, pl. ahol a baba kinyomja valamelyik testrészét.Mozgás közben feszítést érzel az egész pocin. 36 hetes km

2009. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!