Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandóság végén járó kismamák...

Várandóság végén járó kismamák, ti milyen érzésekkel vagytok a szülés iránt?

Figyelt kérdés
Félelem,izgalom ,elszántság :).. stb

2012. dec. 9. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon félek pedig már a 3. gyerkőcöm...:( 35 hetes vagyok
2012. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az első kettő annyira megviselt ?

A harmadik volt nekem a legszupibb eddig ha nevezhetem igy . A második a legnehezebb legalábbis emlékeimben úgy maradt .

2012. dec. 9. 13:45
 3/10 A kérdező kommentje:
Kiváncsian várom a befejezést . :) Én is nagyon de nagyon félek /féltem inkább mert már nagyon de nagyon vágyom a babámra igy várom is .
2012. dec. 9. 13:46
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én félek a szüléstöl,de még jobban attól,hogyha megszületik túl tapasztalatlan leszek /első baba/ és valami rosszat csinálok.:/Apás szülést tervezünk...ez egy kicsit több erőt ad.

31 hkm

2012. dec. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én nem félek!valahogy nem akarok és nem is fogok arra gondolni,hogy mennyire fog fájni meg ilyenek...nyugodtan ülök a popsimon és várom,hogy majd egyszer csak beinduljon!nem akarom ráparáztatni magam semmilyen formában sem...első baba lesz és nagyon szeretném már,ha itt lenne velünk,de nem fogom túl idegeskedni az egészet,mert feleslegesnek tartom...elég lesz,ha már ott lesz az idő,de akkor meg úgyis jön szépen magától minden!szép szülést nektek! 37 hkm
2012. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én egyáltalán nem félek:)

2. baba lesz. tudom mi vár rám:) alig várom már hogy túl legyek rajta:) azt hittem pont azért fogok tartani tőle mert már egyszer átéltem, de nem. nincs bennem félelem...csak türelmetlenség:)

37+3hkm

2012. dec. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem félek még, inkább izgatott vagyok, és türelmeteln, már szeretném ha megérkezne. Inkább attól félek h. biztosan felismerem a jeleket, és h. mindent jól csináljunk ha megszületik. Apás szülést szeretnénk, remélem lesz rá lehetőség
2012. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is nagyon félek de én nem is annyira a fájdalomtól hanem, hogy ne tartson túl sokáig ( anyukám 17 órát vajúdott velem ) meg, hogy lehetőleg ne szakadjak belül is meg persze a legfontosabb, hogy a babával ne legyen semmi baj. Én ezektől parázok nagyon és várom, hogy végre túl legyek rajta. Mindenkinek könnyű szülést kívánok 36hkm
2012. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem első baba, már nagyon várom. Nem félek! :) Biztos fog fájni is, de az sem érdekel, szerintem az örömtől fogok inkább sírni, hogy már mindjárt kinn van, mindjááárt! :) Aztán végre láthatom és megfohatom a picikémet <3
2012. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia mki ! :))

Köszi a sok választ ,és nagyon de nagyon ügyesek vagytok ti akik nem féltek !

Én is igy szeretném !!!!

Ezért most nagyon azon vagyok ,hogy NEM FÉLEK mert nem szabad mert minden rendben lesz ! :))

2012. dec. 9. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!