Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halványan látszik egy rózsaszí...

Halványan látszik egy rózsaszín csík a kontrollcsík mellett. Ez lehet terhesség?

Figyelt kérdés

A vastagabb rózsaszín csík a Lilly gyorsteszt ragasztási hibája, közvetlen a kontrollcsík mellett láttok valamit?


[link]



2012. dec. 10. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon rossz a kép minősége, de még így is azt mondom ott az a csík. 2-3 nap múlva csinálj még egyet. Szorítok!
2012. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Azthiszem igen:)
2012. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2012. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
3-as vagyok. Ti hol látjátok azt a csíkot? Ennyi erővel minden terhességi tesztre rá lehetne fogni, hogy pozitív!
2012. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

itt van negatívban is:

[link]


eredetiben látom nagyon halványan, de negatívban nem igazán. ismételd meg 2 nap múlva, remélem az erősebb pozi lesz :) megy a drukk :)

29hkm

2012. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Ha te látod , biztos ott van. Én is Lillyvel teszteltem, s a fénykpen nem látszott. Én is lekaptam. :) De aztán 5 perc múlva igen beerősödött. 4 nap múlva már 20 másodperc múlva előjött a második csík ugyancsak Lilly-n.
2012. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] Nekem ilyen lett a 13.dpon,2nappal kesobbi mar megerososdott..En nem latrom a tieden a 2.csikot..Ismeteld meg par nap mulva!:) (Ezt a tesztet Lilynek hivjak?:O En ezt One step-nek hittem..:D)
2012. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha élőben látszik akkor már jó! :)


Nekem olyan tesztem volt az első (amin én láttam a második csíkot), hogy a páromnak vakító fényben mutogattam, és nem látta, hogy lenne ott valami. (Pedig nekem rosszabb a szemem). Két nap múlva látta ő is :)


Ismétlés!!!

2012. dec. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!