Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy 3 kg feletti babára...

Ha egy 3 kg feletti babára 2-es méretű Huggies pelenkát adok, akkor tuti hogy kifolyik belőle a cucc? Vagy ez függ attól, hogy hogyan teszem fel rá? Ráfog érni a köldökére? Az ugye 3-6 kg-ig van.

Figyelt kérdés
Azért vagyok dilemmában, mert nem vettem 1-es méretet, mivel azt mondták, hogy valószínűleg nem lesz nagyon pici a baba, 1 héttel nagyobbak a méretei. Szóval ha átlag súllyal születik, akkor maradjak a 2-esnél? Tényleg ezt használják a kórházban? Nem ér a nyakáig?

2012. dec. 11. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
De, ez még nagy lesz. Elég ilyenkor a 2-5-ig méret. A fiam 3600g-mal született, de elég volt neki az első hetekben a pici méret.
2012. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták nagy babánk lesz, ezért a 3-6 kg-os pelust választottuk. A lánykánk 2,9 kg-mal született. Nekünk tökéletesen bevált a 3-6 kg-os pelenka, nem folyt ki belőle semmi sem. Most jön a kistesó és neki sem veszek ennél kisebb pelust.
2012. dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tehát a méretekről csak annyit, hogy nekem azt mondták 4 kiló felett lesz a fiam, 3450g-al született, a barátnőmnek azt, hogy minden normál,császárral lett 4100g-os fia...a baráti társaságban inkább az a tapasztalat, hogy nem igazán találják el(nem egy orvoshoz jártunk)! Szerintem a Huggies a nagyobb méretezésű pelusokhoz tartozik, nálunk mindig +1 kilósan (tehát a 3-6 kg-os 4 kilósan) volt jó rá, ill.a Huggiesnak elég magy a gallérja (a combjánál) és nagyon elált még akkor is amikor már jó volt méretben. Attól nem is függ annyira, hogy hogyan rakod rá (mert csak egyféleképpen tudod feltenni), ha nagy neki akkor a combjánál nem fog passzolni, vagy nehéz lesz elől összetapaszolni (van olyan pelus amelyiknél a két ragasztó egymásra nem tapad, nem emlékszek a Huggies milyen), de a nyakáig nem fog érni. Én azért 1 kisebb kiszerelésű 1-es méretet is vennék (pl.:Pampers 1, 2-5kg), biztos el tudjátok használni, de az nagyon kellemetlen neked is és a babádnak is ha nagy rá a pelus. Nálunk a kórházban azt használták amit bevittünk!:) Boldog babavárást!
2012. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!