Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megijedtem! 16 hetes...

Nagyon megijedtem! 16 hetes vagyok tegnap este volt szex, ma reggel mikor pisilni mentem, kijött ugye a tegnapi "cucc" és kicsit barnás olyan alvadt véres volt, mitől?

Figyelt kérdés
Eddig semmi vérzés nem volt, semmi gondom nem volt. A szex okozhat ilyet?
2012. okt. 1. 07:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz, mert semmilyen és semennyi vérzésnek nem szabadna lennie!
2012. okt. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

ezt most komolyan? kicsi sérüléstől is lehet....

nem fáj?

2012. okt. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nincs, csak szerdán lesz orvosom.
2012. okt. 1. 07:53
 4/18 anonim ***** válasza:
persze menj orvoshoz de ne rémülj meg ennyire...
2012. okt. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ha görcsölsz is akkor muszáj szintem menni.
2012. okt. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem görcsölök, semmi bajom, kicsit szurkál, de az szokott máskor is, ahogy nő attól van, de semmi egyéb, ha éjjel mentem volna wc-re észre sem veszem....gondolkodom azóta meg olvasgattam gyorsan, és azt írják ilyenkor szex után simán lehet, mert ugye az tegnap este volt és a barna ami kijött nem friss piros, azt írják ez nem gond.
2012. okt. 1. 08:00
 7/18 anonim ***** válasza:
Ilyen előfordul, nekem azt mondta a doki kicsit óvatosabban kell ezután. Ha nem lesz vérzés, görcsölés ne aggódj, de figyeld a barnás folyás ha lesz még több, akkor inkább menj az orvoshoz.
2012. okt. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Most voltam wc-n, már semmi, hülyén hangzik, de ahogy a sperma kijött az a sűrű dolog az volt olyan barnás. De rugdos, ez pozitív. 3. gyerek, az előzővel végig véreztem, de semmi gond nem volt belőle, ezzel viszont semmi vérzés eddig nem volt azért ijedtem meg. Most megyek vérvételre, ha van uh orvos megpróbálom megnézetni a picit.
2012. okt. 1. 08:25
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
A sperma megindithatja a szülést,szóval.....
2012. okt. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia! Velem ugyanez volt a multkor. Annyira megijedtem, hgy zokogva hivtam fel az orvosom, hogy most azonnal bemegyek hozza. Mire o megnyugtatott, hgy ilyenkor nagyon verbo odabent minden es a csak pici verzes volt, nincs se gorcs, se kemenyedes es elmulik, akkor ne menjek nincs semmi baj. Es nekem is ez volt, egyutt voltunk a parommal es utana par perccel ahogyan folyt ki a sperma, az rozsaszines veres volt, de ahogy kitisztult a huvelyem, azonnal elmult. Azt mondta a dokim is, hogy ezutan meg ovatosabban.

Ha elmult es nem gorcsolsz, nem kemenyedsz, akkor nem feltetlen kell bemenned:)

28 hetes kismami

2012. okt. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!