Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen krémet használtok a...

Ti milyen krémet használtok a terhességi csíkok ellen a pocakotokon?

Figyelt kérdés

Én a kisfiamnál 3 évvel ezelőtt a Dm-es krémet használtam, de a nevére nem emlékszem, de azt tuti, hogy nem fogom most használni, mert az összes ruhámat összefogta, és teljesen szétrepedt a hasam ráadásul.

Tudnátok ajánlani olyat, ami bevált, szóval tapasztalatból írjátok légyszi, hogy melyik a jó?


2012. dec. 11. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én rossmanos babydream Schwangerschafts-pflegenöl-t, tehát nem a krémet, hanem az olajat használom 10-12 hetes várandósságom óta, éjszakára, így csak a pizsipólóm lesz olyan, ha olyan lesz, most vagyok 39 hetes, és csak 1 ici pici repedésem van oldalt lenn kb egy hete...-szóval én meg vagyok elégedve vele, és csak természetes anyagokat tartalmaz(elvileg), ja, és csak kb 2-3 hete vettünk még egy dobozzal, szóval sokáig elég! Jó babavárást! Üdv 39 hkm
2012. dec. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én a rossmanosat használom, 38hetes vagyok és egy darab csíkom sincs, bár ez is õsszefogja a ruhát. este szoktam kenni és csak egy pizsit használok, sűrű mosással. majd szülés után kidobom
2012. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

sajnos teljesen mindegy, milyet használsz, mert ez a genetikán múlik, hogy neked milyenek az adottságaid.

Az sem számít, hogy anyukádnak, tesódnak volt-e...Persze, ha volt, számíthatsz, hogy neked is lesz, de ez sem garancia.

Krémek közül én próbáltam drágát,olcsót, naponta többször kenegettem a bőrömet és szétrepedt a hasam teljesen:(

2012. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem használok semmilyen spéci krémet erre a célra.

Testápolóval kenem csak a hasam(baba testápolót nagyon száraz bőrre). Muszáj ezt használnom,mert nekem extra száraz a bőröm :(

És eddig nem repedt a hasam,de persze most jön még csak a java!!


19 hkm

2012. dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elsőnél is és most is sima testápolót használtam/használok. Nem lettem csíkos, de nem emiatt, hanem a genetika miatt. Ez az egész csak arra jó, hogy megszüntesd a viszkető, feszítő érzést amit a has növekedése okoz.
2012. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez inkább genetika kérdése...Én is csak azért kenem, hogy ne száradjon ki a bőröm, illetve a masszírozással kicsit segítem a vérkeringést, lazítja a szöveteket. Kezdetben a Dm-es Mamaglück krémet használtam, minden este fürdés után, nekem nem volt vele gondom. Aztán elfogyott, most babydream babaolaját használom, mert ez volt itthon, még régebben kaptam. Ez is jó arra a célre, amire kell, ha hirtelen fog nagyot nőni a hasam, és a kötőszövetem olyan, akkor úgyis bereped majd. Eddig szerencsére nincs semmi...

33 hetes km

2012. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elsőnél dm-s krémet,másodiknál semmit.Egyetlen csíkom sincs pedig mindkétszer nagy hasam volt
2012. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Avon-osat használok, eddig bevált, meglátjuk, mi lesz még a következő 3-4 hétben. Nincs csíkom sem.

36 hkm

2012. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!