Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki aki a 20. héten...

Volt valaki aki a 20. héten keményedett? Lett belőle baj?

Figyelt kérdés

Haas féle Magnézium +B6 pezsgőtablettát kezdtem el ma inni.

De az van ráírva alulra hogy étrend kiegészítő.Ez is jó?



2012. dec. 12. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Szedj rendesen magnézium tablettát!!

Ha sokat keményedsz szólj róla az orvosodnak!!!

2012. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a második terhességemnél a méhszájra volt csúszva a lepény és emiatt szinte egész nap keményedtem már a 15. héttől. Én akkor magnerotot szedtem, 3x5-öt. Nem lett semmi gond, 40+1 hétre született a lányom.

Ezt a fajta magnéziumot nem ismerem. De érezned kell, hogy van-e változás.

Minden jót.

19hkm.

2012. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is 20. hét környékén kezdődött. Magne B6-ot szedtem rá orvosi utasításra, nekem csak ez jött be, a többi készítménytől ugyanúgy keményedett a pocakom. Szóval ha használ, akkor lehet az is jó, ki kell tapasztalni...

39+6 hétre született a lánykám :)

2012. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp jelezd dokinak, mert a gyakori keményedés koraszülêshez is vezethet, de ha megfelelöen kezelik nincs gond, nekem a 12. töl van, veszélyeztetett vagyok, nalam a sok pihenes es napi 4*4 magnesium citrat valt be.

25+4 hkm

2012. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szülésznőmmel beszéltem,ő javasolta a Magnézium pezsgőtablettát.Mondta ha nem javul akkor terhesgondozó és lehet befektetnek,de nem biztos.
2012. dec. 12. 17:35
 6/10 anonim ***** válasza:

ne aggodj, biztos minden rendben, de azert ha nibcs javulas valoban erdemes megmutatni magad a dokidnak. Mar csak azert is, hogy megnyugodj! Tusolj le kellemes meleg vizben, vegyel be magneziumot, sok pihi es nem lesz gond.

De! ha megis befektetnek, akkor kapsz magnezium infuziot, az pesig rendet tesz odabebt!

Javulast!

4-es voltam

2012. dec. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én a 19. héten kezdtem keményedni,most 21 hetes vagyok és azóta 2szer voltam orvosnál,szerencsére zárt a méhszáj,jövő héten is megyek és 3szor 1magnerotot szedek és sokat pihenek,de még így is keményedik.Ma már eldöntöttem,hogy holnaptól a déli adagot megduplázom,mert kora délután keményedik a legtöbbet.
2012. dec. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen érzés ha be keményedik?? szokott fájdogálni de nem erőssen...degondolom észre veszem ha be keményszik a hasam...vagy nem?? bocsánat hogy más kérdésébe bele kérdezek :) 14 hkm
2012. dec. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

észre fogod venni

az egész hasad olyan lesz mint a kő

nem fáj,csak kellemetlen,olyan feszítő érzés

2012. dec. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem görcsölt,szúrt
2012. dec. 19. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!