Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex a 3. trimeszterben?

Szex a 3. trimeszterben?

Figyelt kérdés
32.hetes kismama vagyok.Nem vagyok eltiltva a szextöl de lenne azért pár kérdésem igy a vége felé közeledve.pl.: Ilyenkor baj már az ha a férjem izgatja a melleim?Meg mennyire megengedett h izgassa a fenekem??Arra gondolok h az nagy baj ha pl egy ujjal izgatja?Mert volt már h elkapta a hév,de mindig rászoltam ilyenkor h ne h fertözés legyen.Jól tettem vagy igazából nem lenne belöle baj?Esetleg van még valami amitöl tartózkodni kellene??Meg milyen pózokat ajánlanátok??Elégge kreatívak vagyunk ezen a téren de hátha tud valaki valami jó kis tippet:)Elöre is köszönöm a válaszokat??
2012. dec. 12. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Megfertőzi a melled? Vagy a feneked? Hogy mi??? Bármit csinálhattok, csak ne feküdjön a hasadra. A babavárás végefelé az orgazmus beindíthatja a szülést. De miért nem a nőgyógyászodat kérdezed ezekről?
2012. dec. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A mell izgatást azért írtam mert beindíthatja a szülést ugy tudom.Csak azt nem tudom h már ilyenkor is vagy csak a késöbbiekben.A fenék izgatás meg azért mert komoly fertözéseket lehet kapni töle(ha pl utána a hüvelyhez ér az ujja stb)akkor is ha nem terhes az ember lánya.Mivel még nem szültem szerintem teljesen jogosak a kérdéseim.Azért nem a nögyógyászt kérdezem mert csak januárban találkozom vele és kiváncsi lettem volna más nök tanácsaira.
2012. dec. 12. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A mellbimbó izgatása oxitocin termelést vált ki függetlenül attól, terhes vagy-e, vagy sem. Az oxitocin pedig méhösszehúzódásokat eredményez. Szerintem ezt hagyjátok most már ki. A feneked meg nem tiltott, de egyébként se nyúljon utána azzal a kézzel se hozzád, se magához. Póz: ami jól esik.
2012. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
persze nem akart hozzá érni utána semmimhez csak picit ráparáztam erre a "bármitöl fertözésem lehet" dologra.De akkor jól van:)A mell izgatást akkor viszont tényleg kihagyjuk ezentúl.Köszi a választ!
2012. dec. 12. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz ha izgatja a melled!

Csak nézd meg, hányan szexelnek mert az a hit terjedt el, az beindítja a szülést, és mégsem jön be senkinek sem!

2012. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem a fenekedről van szó, hanem a végbélnyílásodról. Az tényleg nem szerencsés. De ez akkor sem, ha nem vársz babát. Ha nem vagy veszélyeztetett, bármit lehet, csak vigyázz a pocakodra.
2012. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És aki terhesen szoptat?!!! Hülyeség hogy eztől beindúl a szülés...
2012. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz.Csak félek h megindulhat a tejtermelödésem is.Lehet ezek buta dolgok de mondom mivel nem volt még babánk ezért mindentöl tartok ami esetleg koraszüléshez vezethet vagy bajt okoz a babának.Amugy legutóbb a dokim is csak annyit mondott h szabad a házas élet egészen addig amig nem érzem fájdalmasnak,de hát azért részletekkel nem szolgált.
2012. dec. 12. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!