Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használtatok/használtok...

Használtatok/használtok popsitörlő dobozt? Érdemes azért venni ilyen popsitörlőt, hogy ebbe belerakjuk a később vásároltakat?

Figyelt kérdés
doboz, popsitörlő

2012. dec. 13. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 3. gyermekemet várom, soha nem vettünk olyan tároló dobozt. Mindig visszazártuk a zacskó tetejét, ez tökéletesen megfelelt a célnak.
2012. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes.

Megkönnyíti a visszazárást, anélkül meg esélyes, hogy kiszáradnak a kendők.

Első két gyerekkel még használtam Aztán egy idő után széttörnek (leejtjük), vagy elromlik a visszazáró mechanika.

Most a harmadik babával valahogy nincs, nem is tudom miért, lehet hogy veszek. :o)

2012. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia, én kaptam egyet, mikor a babám 4. hónapos volt. Valahogy nem érzem ennek szükségességét, elhasználtam a dobozból, ami benne volt törlőkendő és azóta a gyógyszereit tartom benne. Nekem is tökéletes, hogy visszazárom a popsitörlő zacsi tetejét.
2012. dec. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én használtam, mert volt, hogy krémes kézzel zártam vissza a zárószalagot, vagy kicsit beszöszösödött, és már nem zárt jól, úgyhogy a tetején jól kiszáradtak a kendők.
2012. dec. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sem vettem ilyet, mert apine törlőkendőnek műanyag visszacsukható teteje van. Így nem megy ki belőle a nedvesség sem.
2012. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem van :) és szeretem... egy ujjal tudom nyitni, zárni, a kendők nem száradnak ki.Akciósan vettem 2 csomag popsitörlővel anno.
2012. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs. Nem éreztem eddig hiányát.
2012. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Próbáltam így is,úgy is. Doboz nélkül egy idő után már nehéz visszazárni a zacsit, ugyanis elázik, megszöszösödik a ragasztó, és ha nem zár, kiszárad a kendő.

Ezért én is a dobozra szavazok. Ja és mutatósabb is.

2012. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én kezdettől fogva használok dobozt, és szeretem. Egy kézzel tudom így nyitni-csukni, a másik kezemmel közben tartom a gyerek lábait. Nem létszükséglet amúgy szerintem sem, de akciósan vettem én is, nekem megérte azt a pár száz forintot.
2012. dec. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekünk van, én szeretem. Egyrészt könnyebb kivenni, mint kinyitni a zacskót, másrészt jobban is néz ki a pelenkázón a doboz. :)

Lassan két éve használjuk ugyanazt, szóval elég tartós.

2012. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!