Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18-20 hét körüli kismamik...

18-20 hét körüli kismamik hogy vagytok? Tartjuk a kapcsolatot szülésig?

Figyelt kérdés
Mennyit mozog a baba? Mekkora a pocak?
2012. dec. 13. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
szia.mar van egy kis pocak:) mozog de meg nehez megkulonboztetni a belmozgassal:/ neked? mikorra vagy kiirva? 19+4hkm
2012. dec. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én 21 hetes vagyok,de szívesen tartom a kapcsolatot.Nekem rengeteget mozog a babám.Elég nagy a hasam,mert 2. terhesség.Már van egy kisfiam és most kislányt várok.Elég jól telik az idő,mondjuk mostanában kezdett keményedni a hasam,aminek nem örülök,pedig sokat pihenek,meg sok magnéziumot szedek.Veled mi a helyzet?
2012. dec. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Nekem hatalmas a poci, a múltkor kiraktam egy tippelős kérdést, és 35-36 hétre tippeltek:D

Nekem most kezd aktív lenni a baby, főleg reggel ébredés után, és este rúgja szét a hólyagom:D

Nekem harmadik baba, két lány után ő most fiú lesz.

Több babót nem terveztünk, ő spirál mellett fogant. Sokáig vizsgálták, hogy egészséges-e.

A 12. hétig nagy esély volt rá, hogy elmegy. Sokat véreztem miután eltávolították a spirált. De velünk maradt, ez a lényeg. Egyébként minden doki abortuszt ajánlott, de még a gondolatától is rosszul voltam.

Nagyon várom:D

2012. dec. 14. 15:16
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja, én ma 19+2 hetes vagyok.
2012. dec. 14. 15:16
 5/9 anonim ***** válasza:
1es valaszolo vagyok.nekem volt tavaly 2kaparasom missedab miatt.most februarba egy vetelesem es hal istennek most megmaradt:)
2012. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
óh, sajnálom:( Kiderült mi volt a baj náluk?
2012. dec. 14. 17:22
 7/9 anonim ***** válasza:
nem mondtak semmit.de remelem mar tobb rossz nem lessz.jovoheten 21.-en megyek dokihoz.rem minden rendben lessz:)
2012. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én legközelebb 27-én megyek dokihoz, a 20 hetes uh-ra. Alig várom:D
2012. dec. 14. 18:39
 9/9 anonim ***** válasza:
en is nagyon varom mar:)neked fiu v lany lessz?
2012. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!