Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja az embriónak?

Lehet baja az embriónak?

Figyelt kérdés

6 hetes kismama vagyok, ma reggel elbambultam, és úgy olvastam fekvő helyzetben, hogy a bazinagy lexikont az alhasamnak (pont a méhem táján) támasztottam kb 5 percig. Lehet ettől baja a bébinek?

Mindig nagyon figyelek, hogy mindent jól csináljak, de most tényleg elbambultam.

Körülöttem mindenki kikacag, hogy semmi baja nem lesz ennyitől, de én mégis aggódom ... :(


2012. dec. 14. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Kicsit görcsös vagy. Élvezd a terhességet, ne a lexikonon izgulj!

A babád jól ki van párnázva, védve van az erősebb külső behatásoktól is, és még ici-picike, meg sem érez ilyesmit.

Ne izgulj! Semmi baja.

2012. dec. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dehogy lesz baja...ha ennyitől baja lenne egy embriónak nem születnének gyerekek a földön !!!!! :)))
2012. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hm, igen lehet, hogy én vagyok a világ legparásabb kismamája .... hosszú lesz még ez a 7,5 hónap ... :D

Köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 14. 09:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, mikor én 6 hetes voltam, az öcsém felkapott a vállára és futott velem 2 kört, úgy, hogy a válla pont a hasamat nyomta.... Ma vagyok 27 hetes... Úgyhogy az a lexikon semmi, hidd el :)
2012. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!