Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokat görcsölget a hasam,...

Sokat görcsölget a hasam, viszont a munkahelyen túl kell lennem rajta. Dolgoznom kell. Meristint szedhetek ra, vagy van tipikusan kismamaknak valo gyogyszer?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nospát lehet szedni, de mindenképp beszélj a dokiddal, ő mit ajánl.
2008. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Hány hetes vagy?Ha kisbabát vársz inkább kérdezd meg az orvosodat nehogy bajotok legyen a meristintől.Hallottam olyat,hogy pont ettől a gyógyszertől lett beteg a gyerek.Nem akarlak elrémiszteni,de jobb kikérni egy orvos véleményét!
2008. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Görcsölgetsz és nem az orvosodat kérdezed? Szerinetm gyógyszert ne szedj, próbáld kia magnéziumot és pihenést, de feltétlen menj orvoshoz! Ha fiatal terhes vagy akár bajt is jelezhet( nem akarok vészmadár lenni és nagyon remélem, hogy nincs is baj) ha már a vége felé jársz lehet, hogy csak most már pihit igényel a szervezeted. Táppénz lehet esetleg a megoldás, bár tudom a pénz az igazi úr... :(((
2008. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben teljesen normális a görcsölés, 3x1 Nos-pat lehet rá szedni.
2008. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én holnap leszek 7 hetes és már peteérés óta görcsölök hol jobban hol kevésbé.Nem is reméltem, hogy terhes vagyok, mert úgy éreztem végig, hogy meg fog jönni. A dokim megnyugtatott, hogy vannak nők , akik érzékenyebbek és jobban érzik a méhtartó szalagok nyúlását, stb. Nospa Forte-t kell szednem 2×1 + magnéziumot. Mindenképp azt javaslom menj el dokihoz ő majd megmondja, hogy mit szedjél.Nem érdemes kockáztatni.
2008. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!