Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vékony inzulinrezisztenciás...

Vékony inzulinrezisztenciás vagyok, ha teherbe esem, kb hány hetesen fog látszódni a hasam?

Figyelt kérdés
168 centi vagyok és 50 (néha alatta) kiló, 200gramm szénhidrát/napos diétán. Márciusban lesz az esküvőnk, de már elkezdtünk próbálkozni a babával, kicsit több, mint 3 hónapos terhes lennék. A diéta miatt nem valószínű, hogy sokat híznék (és egyébként sosem hízom hasra, minden kiló fenékre és combra megy). Kb. mekkora hasra számíthatok, ha most összejönne a baba? :)

2012. dec. 15. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
szia, én 165 cm, 46 kg-s IR-es vagyok, a cégnél a 16. héten mondtam meg, de senki nem vette észre. Olyan is volt, aki kb. csak a 22. héten látta rajtam.
2012. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
163cm, 48-50 kg voltam teherbe esés előtt, első baba, és már a 8. héten volt aki rákérdezett. Nekem a mellemen látszott nagyon mert hihetetlenül megnőtt az elején. A hasam kb a 10. héten kezdett látszani, a 12. héten amikor bejelentettem, már senkinek sem volt meglepetés.
2012. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy belekérdezek. Első válaszoló, mennyi idő alatt sikerült teherbe esned? Én is vékony IR-es vagyok. Szedtél gyógyszert az IR-re?
2012. dec. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egy évig szedtem a merckformint, ami sajnos nem segített, sőt rosszabb értékeim lettek tőle, mint azelőtt. Ekkor az orvos egy másik gyógyszert adott, eucreast. 8 hónap után sikerült teherbe esnem, spontán. Mellette tartottam a diétát és sportoltam, bár azt azért nem annyira aktívan, mint kellett volna. Ciklusom nem volt, az inzulinom pedig 165 körül volt (egy órás terhelt), a cukrom ehhez 12 (az eucreas előtt).
2012. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az IR-nek max. annyi köze van ehhez, hogy nem szedsz fel sokat a végéig sem, de az elején (pont amikor az a kérdés, hogy látszik-e), sokan fogynak az "egészségesek" közül is.


Én 162 vagyok, első babával 50 kg körül estem teherbe, a 24. héten vették észre a kollégák. Második babával 48 kg-al estem teherbe, 20 héten vették észre, harmadikkal is 48 voltam, a 13. héten kiszúrták.

Első két babával 20-22 kg-ot híztam, a harmadikkal terhességi diabéteszem lett, akkor csak 13 kg-ot híztam, de 4 kg felett született a baba.

Ja, és a hasam óriási volt, szerintem :o)

Privátba szívesen küldök egy képet is. :o)

2012. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én cukorbeteg vagyok. 180 gr-os diétával simán híztam 13 kilót a terhesség végéig és már a 13. héten elkezdett nőni a hasam.
2012. dec. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!