Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen ehetek hamburgert?

Terhesen ehetek hamburgert?

Figyelt kérdés

Nem káros a babának?

Rendes hambira gondoltam,nem mekisre.

Nem hízlal nagyon?

27 hetes vagyok



2012. dec. 15. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne ehetnél? Uram isten! minden étkezés előtt meg fogod kérdezni, hogy mit ehetsz?
2012. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne ehetnél, mi lenne benne a káros:zsömle, husi, zöldség, mustár,ketchup, sajt-melyik is a mérgező és a hízlaló?
2012. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap ettem egy nagy szaftos hambit, és ettem előző babáimnál is (mekiset még soha). 28 hetes vagyok. Jó étvágyat!!!
2012. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Ehetsz, de azt tudjad, hogy az a mekis hambi az műanyag. Sok hasznos tápanyag nem fog felszívódni belőle. Így igen, hizlal. Én is eszek kb 3-4-5 havonta egyszer, most is ettem, mikor várandósan megkívántam, de rendszert baba nélkül sem csinálnék belőle. :)
2012. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%

[link]


2-es válaszolónak sok szeretettel :)


(4-es válaszoló)

2012. dec. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 4-es írta a kérdező h NEM MEKISET!!! Úgyh szerintem tárgytalan amit írtál.

Amúgy meg ha magadnak elkészíted otthon bátran nyugodtan. Én a húst is magam ízesítem be és úgy sütöm ki az sem fagyasztott izé. Jó étvágyat!

30hkm

2012. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ehetsz!
2012. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy ehetsz. Tény, hogy nem a legegészségesebb étel, de 1 hamburgertől nem hízol el, és már problémát sem fog okozni.
2012. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Na csakhogy megzavarjam a nyugalmat,és hogy le lehessen engem is pontozni,én ettem mekis sajtburgert már kb 4x is terhesen,és semmi bajunk sincs,teljesen makk egészséges a kisfiam!!!

Ja és ettem gyros tálat is meg ettem 2x kínai kaját is!!

Nem kell nagyon felfújni ezt a ,,mit lehet és mit nem,, terhesen!!Ja és rendes hambit is ettem 1x terhesen!!!De azt hozzá kell tennem,hogy igen,hízlalnak az ilyen kaják nem terhesen is,és természetesen nem sok olyan hasznos dolog van ezekben az ételekben,amit a baba tudna belőle hasznosítani!!Ja és ha jól emlékszem,akkor pizzát is ettem már.Teljesen egészséges vagyok én is,és a babám is :) De persze nem eszem ezeket rendszeresen,csak néha!!


19+4 hkm

2012. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 4!

Annyi szeretettel fogadom a válaszod, amennyivel Te küldted! Kár hogy a Kérdező is leírta, hogy NEM a mekis hambira gondol, sajnálom ha neked a hamburges egyenlő a mekivel.

2012. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!