Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szül 2013 február végén-már...

Ki szül 2013 február végén-március elején a Szt. Imre kórházban ( Budapest)?

Figyelt kérdés

van kedvetek tartani a kapcsolatot addig?

hogy vagytok? ki lakik a pocakotokban? hány hetesek vagytok?

stb :)


2012. dec. 16. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én február végére vagyok kiírva de vidéken.... kislányt vagy kisfiút vársz? hogy viseled a terhességet?első babád lesz?
2012. dec. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szia :)

kislányt várok, Lili babát :) 29 hetesek vagyunk most. nagyon jól viselem, a hisztiket leszámítva nincs semmi egyéb tünetem.

első baba lesz. kicsit félek a szüléstől. ez olyan félek az ismeretlentől eredetű dolog, ami szerintem normális.

és Te? mesélj egy picit magadról :)

2012. dec. 16. 11:16
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én most vagyok 27 hetes, szóval kicsit később szülök elvileg, de a Szent Imrében! Második baba lesz, kislány, már van egy kisfiam, tavaly nyáron szültem szintén ott. Csak jókat tudok mondani a kórházról!:)
2012. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!