Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetesen 13 mm petezsak...

5-6 hetesen 13 mm petezsak szikholyaggal embrio nelkul? Aggodom!

Figyelt kérdés

Kedves tapasztaltabb kismamak/nok!


Hetfon volt 8 mm a szabalyos petezsakom szikholyaggal, az orvos akkor saccolt 5 hetes kornyekere. Panaszom semmi, de tegnap szex utan picit barna volt ami kifolyt belolem ezert a magy ijedtsegben beszaladtam a korhazba. Szerencsemre ugyanaz az orvos vizsgalt akinek a maganrendelesere jarok. Azt mondta a barna teljesen normalis megnezte a vilagon semmi gond miatta. A leletre irta hogy 14 mm petezsak szikholyaggal. Mast nem irt egyelore.


Eleg faradt volt, hamar megnezett es a korhazi gep nem biztos hogy olyan profi mint a magangepe, de elkezdtem aggodni miert nem latszott embrio azota sem? Penteken megyek hozza es borzasztoan aggodom, heton azt mondta akkor mar szivhangot nezunk majd...! Kell lennie ilyenkor embrionak? Elkepzelheto hogy 6 hetes se vagyok.


2012. dec. 16. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs miért aggódnod. Még nagyon korai a terhességed, azért nem lát embriót. Akkor sem ijedj meg, ha hétfőn még szívhang sem lesz. Nekem 6 hetes még semmi sem volt. Majd 8 hetesen már embrió is látszott és szívhang is volt. Én is paráztam végig, amíg a szívhangot meg nem hallottam, de utólag már látom, hogy teljesen felesleges volt. A doki úgyis tudja, hogy mit csinál és mikor mit kell látnia.
2012. dec. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! Nagyon szépen fejlődik a terhességed, és mire újból mész a dokihoz, már nagy valószínűséggel szívhang is lesz! Van akinek még sokkal később van csak szívhang! Nyugalom! :D Minden rendben lesz! Nekem is csak 7 hetesen volt szívhang!


Boldog babavárást!

2012. dec. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szikhólyag van, az már jó jel. Nem minden UH gép egyforma, simán lehet, hogy még nem látszott. Ne aggódj, azzal úgy sem mész semmire.
2012. dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon nehez nem aggodni!

Nem hetfon megyek ujra hanem penteken! De addig varni...


Es kicsit faj a gyomrom de erzem az idegol :(((

2012. dec. 16. 11:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, a fájdalom is normális, csak ne legyen olyan nagyon erős görcs és vérzés együtt! Tudom nehéz kivárni, de hidd el el fog telni hamar! Addig is próbáld el foglalni magad valamivel! :D
2012. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A gyomrom faj fent azert tudom hogy az idegtol. :(


Lejebb nincs panaszom, ritkan a mindjart megjon erzes. Mas minden nagyon enyhen, hanyinger egyaltalan nincs :(

2012. dec. 16. 12:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat, nekem sincs hányingerem, pedig már 8 hetes vagyok! Nekem csak a savam sok, de hátha elmúlna egy darabig! Komolyan mondom, hogy tényleg megnyugodhatsz, nem lesz semmi gond, inkább tervezd el, hogy milyen édes kisbabád lesz, és hogy mit, hogy szeretnél csinálni a babavárás alatt, utána. Csak pozitívan! Nekem elhiheted, már volt 2 vetélésem és azt hittem, hogy megöl majd az ideg, de eldöntöttem, hogy most tényleg pozitívan fogok hozzáállni a dolgokhoz, és úgy néz ki működik! :D


Puszi

2012. dec. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!