Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt vkinek hogy 7 hetesen...

Volt vkinek hogy 7 hetesen csak petezsak latszodott a huvelyi uh-n?

Figyelt kérdés
Tudom hogy alig van eselyem,ilyenkor mar reg kellene lennie,de megis ellenpelda vki? Nekem pontosan 7 hetesen csak petezsak van.5 nap mulva megyek vissza utana vszinuleg kuret jon :( petezsak szepen nol minden nap 1 mm-t ahogy kell.a hcg-m is eddig novekedett.a petezsak most 20mm.vkinek volt.ilyen eset?ha igen aztan mikor lattak a babat?
2012. dec. 13. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Második terhességemnél csak 9 hetesen látszódott a lányom.Szerintem nálad sincs veszve semmi.

Majd írd meg mi volt.

2012. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szia.es biztos hogy 9 hetes voltĂĄl?mert nekem lombikom volt ĂŠs ez a 7. hĂŠt 100%.ĂŠs miĂŠrt vĂĄrtatok a 9hĂŠtig?nekem azt mondtĂĄk hogy lassan kĂźretj jĂśn. ha a doki nem fogja lĂĄtni 5nap mĂşlva sem akkor mĂŠg ne csinĂĄltassam meg az abortuszt?amugy neked aztĂĄn mondott vmit a doki hogy mi vĂŠgett nem lĂĄtszĂłdhatott?
2012. dec. 13. 21:06
 3/12 A kérdező kommentje:
jaj bocsi atirom a szoveget,mert mostanaban ha telefonnal netezek es teszek ekezetet hulyesegeket ir ki.szoval miert vartatok 9hetig?sok orvos akkor mar lerendezi az abortuszt.ha nem lat a doki 5nap mulva se semmit akkor varjak meg?neked mondtak hogy mi vegett lattak csak a 9 heten?huvelyi vagy hasival neztek?
2012. dec. 13. 21:11
 4/12 anonim ***** válasza:

Hüvelyin nézték. 7 hetesen még nem látszódott semmi, azt mondta a doki, hogy menjek kaparásra, mert ebből már nem lesz baba. De nem mentem el. Elmentem maszekba a 8. héten, akkor sem látszódott semmi, az a doki is kaparást ajánlott. Aztán a 9. héten már ott volt a lányom:)

Most már 1,5 éves:))

2012. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

en 6 hetesen voltam eloszor, onnet kezdve hetente visszahivott uh-ra az orvos, tobbszor vett vert, mindig mondta, h tobbet kellene mar latni, mint petezsakot...készultem a legrosszabbra, aztán a 9. heten végre megnyugtatott, addigra volt szivhang is es latszott, h fejlodik...akkor kaptam gyogyszert, aztán szerencsére minden rendben volt:)

a hcg-m még akkor is alacsonyabb volt, mint a teljesen normalis, de az elso vérvételhez képest mindig nott egy picit...

nyugodj meg, még probalj ne izgulni, amíg semmi sem biztos, ez még akár jo is lehet:))

2012. dec. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálad az a gondd, tudják mikor fogant a baba, mikor mekkorá ám kellene lennie.

Nálunk lehet menses előtt fogant, ezért volt kisebb 2 héttel mindig, mint amekkorának lennie kellett volna!

Egy kis remény még van!

Gondolom azért akar vissza hívni az orvos, hogy az ünnepek előtt lerendezzen.

Halaszd el az ultrahangot! Menj az ünnepek után!

Mindjuk jövő héten én elmennék egy másik sztk orvoshoz, és hazudnék hogy késett, pozitívat teszteltem...mintha először mennék...

2012. dec. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6 hetes vagyok. Szerdán 9mm.es petezsák volt csak, 1 hete 5mm-es, a HCG-m vérből 1500, ami nem túl sok. Ma megyek vérvételre és ultrahangra, mert az orvosom sem nyugodt. Azt mondta, hogy már pulzálnia kellene ma. Majdnem napra tudom mikor lettem terhes és 25-én már halvány pozitív tesztem volt 30-án délután már erős pozitív X-epil teszttel. Remélem minden rendben lesz veled. Lehet később volt peteérésed. Azt mondta az orvos, hogy minden nőnél másképpen alakulnak a dolgok. Kitartás.
2012. dec. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
sziasztok!koszonom a biztatast.majd kedden kiderul.kedves utolso valaszolo mi ujsag?remelem minden rendben veletek.
2012. dec. 14. 17:33
 9/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. 13*8mm-es petezsák, benne szikhólyag. Életjelenség egyértelműen nem látható. Kontroll szerdán.
2012. dec. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
akkor az mar jo ha van szikholyag.szerintem ott tuti lesz baba.hany hetes vagy most pontosan?nalam meg szikholyag sem latszodott.majd jelentkezz,szoritok!
2012. dec. 16. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!