Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Október 31-én volt meg utoljár...

Október 31-én volt meg utoljára. Pár nappal ezelőtt erős + teszteltem. Holnap megyek dokihoz mert PCOS vagyok és nem szeretném elveszíteni. Láthat már valamit ultrahangon? Mennyi idős terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Sokszor fáj a derekam és menzi szerűen fájdolgál a hasam.ez rosszat jelent?
2012. dec. 16. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem jelent rosszat, nyugi, ez természetes. Azt majd a doki megmondja, hogy hány hetes, lehet, hogy lát már valamit, de ciklushossz ismerete nélkül mi nem tudhatjuk, hogy mikor fogant. De ha nem lát még semmit, az sem baj, majd visszarendel későbbre.

Drukkolok, majd írj holnap!

2012. dec. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A mensid szerint 6 hetes és 4 napos terhes vagy. Ha rendszeres a ciklusod. Ha nem, akkor lhet, hogy később volt ovud.

Szeded a metet? Nekem az segített a második terhességemnél.

Igen, láthat. Én a ciklusom 33. napján voltam és látta a dokim a petezsákot.

Nem, nem jelent rosszat,ez természetes a terhesség elején.

Gratulálok!

2012. dec. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.majd írok holnap délután hogy mit mondtak.
2012. dec. 16. 12:54
 4/9 anonim ***** válasza:
En isz PCOS vagyok,es hogorbevel ill. vervetel segitsegevel tudtuk meg hogy volt ovulaciom,es en is pozitivat teszteltem.Nem szedtem semmilyen gyogyszert,ha spontan osszejott neked is akkor szerintem nincs mitol tartanod!Pihenj sokat az a legfontosabb!Es gratulalok!Ha van gorbed akkor talan ki tudjuk tippelni hogy hany hetes vagy..Az enyem ilyen(en 6 hetes vagyok,de a gorbe szerint sokkal tobb) [link]
2012. dec. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem vezetek hőgörbét.Spontán lettem terhes.
2012. dec. 16. 16:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy lehet gyógyszer nélkül spontán is terhes valaki pcoval. Az első fiam így hordtam ki, de rengeteget voltam kórházban, mert mindig véreztem és koraszülött lett a babám.

A második terhességem problémamentes volt, időre szültem, mivel a 24. hétig szedtem a merckformint.

De konzultálj ezügyben az orvosoddal!

Minden jót!

2012. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is okt. 31-én volt meg utoljára, és én is holnap megyek dokihoz. :-) Igen, ilyenkor már látnia kell, sőt, szívdobogást is kell hallani! A derékfájás, enyhébb mensigörcsök pedig nem jelentenek gondot, nekem is volt minden terhességemnél! Ne aggódj! Írsz holnap, hogy mi volt?
2012. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En is spontan lettem terhes,csak kozbe vezetek hogorbet..:) Nekem eddig semmi bajom sincs,es nem is feltetlen kell hogy verezzen valaki PCOS mellett!Nem kell ijesztgetni senkit se..:) Ha megfogant a baba es egeszseges akkor ott is marad,mindenfele komplikacio nelkul!
2012. dec. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Na mit látott nálad a doki tegnap? Nekem még csak 10x20mm-es petezsákot, benne egy pici "valamit", de szívműködést még nem...

A veled "egykorú" kismama

2012. dec. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!