Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogíny vérzésre milyen fogkrém...

Fogíny vérzésre milyen fogkrémet használtok?

Figyelt kérdés
A paradontaxot próbáltam, de nem használ semit. Nagyon vérzek minden fogmosásnál.

2012. dec. 17. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Meddig használtad a Paradontax-ot?

Nekem ez vált be, de kellett 1-2 hét aktív használat mire használt. 2-3 nap után még nekem sem hatott, sőt a végére még az ízét is megszoktam.

2012. dec. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az ízét fura mód hamar megszoktam. Azt nem tudom meddig használtam, de 2 hétig biztosan. Kis tubus volt, tegnap fogyott el, de ugye csak én mostam vele fogat. Férjemet rá nem lehetne venni, hogy használja :D
2012. dec. 17. 13:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is nagyon fogínyvérzős vagyok, nekem a cserszörmöcés szájvíz tette helyre.Fogmosás utáni öblögetés.
2012. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

èn terhesenn voltam fogorvosnál, és mondta hogy a foginy sokkal érzékenyebb terhesen így ha kicsi gyulladás is van már vérzik. szóval a gyulladást kell megszüntetni és nem fog vérezni. igaza lett.

elöször is nekem csináltak akkor egy alapso tisztítást fogköleszedést, majd megmutatták hogy kell protko tisztító kefével a fogak között is jól kitisztítani. innentöl kezdve nem vérzett többet.

2012. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a fogdokim azt mondta, hogy ne csak fogmosásra használjam a paradontaxot, hanem naponta többször kenjem be vele az ínyemet is. Nekem így segített. Mert amíg csak fogmosásra használtam, tényleg nem csillapította, így viszont elmúlt. A biztonság kedvéért továbbra is azzal mosok fogat.
2012. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az első terhességemnél nem volt ilyen probléma, de most már azért aggaszt a dolog, mert tényleg tiszta vér vagyok fogmosás végére. Vagy lehet nem kéne elektromos fogkefét használnom? Ja meg van itthon direkt gyulladásra szájvizünk, azt majd akkorkipróbálom.
2012. dec. 17. 14:18
 7/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


ahogy írtam akármit rákenhetsz amíg a gyulladás nincs megszüntetve addig vérezni fog.

menj el dokihoz és pucoltasd ki, szedesd le a fogkövet.


habár én németországba élek itt ingyen(biztosításra) megcsinálják.

2012. dec. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Itt is ingyen megcsinálják, de január előtt nem jutok el.
2012. dec. 17. 14:25
 9/12 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Nekem leszedte a fogkövet a vérzés mégis megmaradt. Ezért mondta hogy kenegessem is a paradontaxszal ne csak fogmosásra használjam. Az első gyerkőcnél nekem se volt ilyen, most viszont rendszeresen vörös volt a hab fogmosáskor. Próbáld ki, hátha neked is segít. Bár azt mondják várandósság alatt természetes a fogínyvérzés. Ha végképp nem múlik akkor kérdezd meg a dokidat mit ajánl.
2012. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy tudom, hogy természetes, de azért engem már zavar, hogy nem csak barnás, hanem már piros! Na mindegy, próbálkozom a szájvízzel, januárban meg csak eljutok a fogdokihoz. Nehogy nekem rámenjen a fogam a babára :)
2012. dec. 17. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!