Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik korán éreztétek a magzatm...

Akik korán éreztétek a magzatmozgást: utána már minden nap érezhető volt?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok, egy-két hete már éreztem egymás után több napig, de most péntek óta semmi...
2012. dec. 17. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Elso terhesseg? 5cm es kabe 12 hetesen, nem hiszem, hogy azt erezted. 16 hetesen ereztem eloszor, nagyon gyengen, egy nap, es aztan csak 20 hetes koraban "szolalt meg" ujra.

Onnantol ereztem folyamatosan.

2012. dec. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem minden nap. Bár az is igaz, hogy én eléggé el voltam foglalva, főleg a későbbi terhességeknél, úgyhogy távol állt tőlem, hogy állandóan figyelgettem.

Olyan is volt, hogy megéreztem, aztán két hétig semmi.

2012. dec. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Második terhesség, és tutira azt éreztem.
2012. dec. 17. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele! :) Második baba, 14 hetes vagyok (az első 17-nél volt) tegnap éreztem, és teljesen biztos, hogy ő volt, de azóta próbálom figyelni és semmi... bár nem is voltak azóta olyan nyugodt perceim, mint tegnap akkor. Biztos, hogy mocorog, de szerintem nem annyira erősen még, hogy rögtön észrevegyem. Türelem, türelem :)

(az meg csak a védőnő monológja, hogyha egyszer megérzed, onnan minden nap "kell")

2012. dec. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!