Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti az egész terhesség alatt...

Ti az egész terhesség alatt szedtetétek a terhesvitamint vagy csak a 12. hétig, és utána csak folsavat, kálciumot és magnéziumot? Vagy hogy? Hogy és ki mit szedett? Köszönet.

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 11:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

szia!

most vagyok 24 hetes,és elevitet,magnéziumot és vasat szedek,és végig fogom!

2012. nov. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

1.vagyok


ja és 2-3 naponta kálcium pezsgőtablettát iszom!

2012. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik terhességem alatt sem szedtem semmit. Mégis egészséges babáim születtek.
2012. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én most várom az első babámat, 14 hetes vagyok és nem szedek terhesvitamint. Persze folsavat, magneb6-ot szedem és multivitaminos pezsgőtablettát iszogatok :)
2012. nov. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok magnéziumot szedek de nem pezsgőtabletta formájában és ha kalciumot is szedsz azt se abba a formában tedd. Abba semmi nincs szinte. Gyógyszerész húgom és ő mondta mintha nem is innám olyan. Inkább tabletta formában szedjed. Én speciel a Jutavites magnéziumot kalciummal együtt szedem sokkal több minden van benne mint ezekben a pezsgőtablettákban. Terhesvitamin közül az Elevitet szedem de nem tervezem végig szedni. Olyan 33. héttől hagyom majd abba. Nem kezdem leírni a véleményemet h miért meg h mert csak lepontozás lesz a vége mert általában a saját véleményedet tilos úgy leírni h totál lepontoznának. De ezeket beszéld meg az orvosoddal h mit ajánl neked. :)
2012. nov. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor lehet én le leszek pontozva.Én csak a folsavat szedtem a 12. hétig.Később a vasat azt sem mindennap(orvos tudta),iszonyat szorulásos vagyok alapból is.Magne B6-ot is szedtem naponta 2,nem 3X2-t.Kifejezetten terhesvitamint pedig egyáltalán nem.2 egészséges babám született.
2012. nov. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én tuti nem pontozlak le utolsó ez mindenkinek a saját egyéni dolga h mit szed és mit nem. Ezért nem kéne senkit lenézni miatta. És főleg nem azzal vádolni h felelőtlen. Van itt egy kérdés ami kivágta nálam a biztosítékot.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


na ez ami szánalmas számomra h vkit lehülyézni azért mert nem ért vele egyet... mintha drogról vagy alkoholról lenne szó. :/

2012. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ! Ezt a lepontozást nem igen értem, mert nyilván valakinek A a véleménye másiknak B harmadiknak C. Amúgy én reggel szedek folsovat, este meg a Gravidát, de isznyatosan ég a nyomrom. Most tesztelem, hogy 2 napig nem szedem a Gravidát csak a folsavat, hátha lesz változás. És akkor átállnék vmi más vitaminra. Az én dokim egyébként azt vallja, hogy a folsav felesleges (bár ő az egyetlen, akitől ezt hallottam). Kálciumot pedig ugye magnéziummal együtt kell szedni? Aki szedi melyiket szedi? Köszi!
2012. nov. 27. 12:13
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még nem voltam terhes többször rosszul lettem béres készítménytől actival,meg béres csepp,hánytam meg hányingerem volt.Ezért nem is mertem gravidát venni mert az is béres.Én ladeevitet szedek.Van benne rengeteg minden és ez jó nekem.Kiváncsi vagyok mire jutsz hogy a gravidátó nem bírja-e a gyomrod.Írd majd meg légyszíves.

2012. nov. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A barátnőm is először Gravidát szedett, és nagyon rosszul volt. Aztán kiderült, hogy a családban a nagypapa alergiás volt mindenféle béres készítményre, ezért a barátnőm is abbahagyta, és neki meg is szüntek a tünetei. Ő az Elevitet szedte utána, de csak félideig, attól nem volt baja. Én tegnap este nem vettem be a Gravidát, nekem olyan 2-4 órától jön a hányinger estig. Viszont emellett gyomorégis is. Holnap estig várok a tünetekkel, utána megírom mi volt :)
2012. nov. 27. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!