Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennétek így dokihoz? Torokfáj...

Mennétek így dokihoz? Torokfájás, nátha stb.

Figyelt kérdés

Két kicsi lányunk már egy hete betegeskedik. Talán már kifelé jönnek belőle.

Ma éjjel már úgy fájt a torkom, hogy éjjel is mézet kanalaztam, hogy nyugtassa a torkom. A torkom fáj, náthas vagyok, a hangom már majdnem teljesen elment, ami maradt, az is jó rekedt... Gyengének érzem magam. Lázam nincs (remélem, nem is lesz). Étvágyam nem sok van.

Mit tegyek? Menjek dokihoz? Két beteg gyerekkel? Velük szinte lehetetlen lenne várakozni a dokira. Ráadásul kismamáknak úgysem nagyon adnának gyógyszert.

Ti mennétek dokihoz? Vagy van minderre valami nagyon jó praktikátok?



2012. dec. 18. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam beteg terhesen habár nem kerültem bele ennyire. Nyomtam az ágyat két napig, C vitamint szedtem, igaz én megtehettem mert első babámat vártam. Két gyerkőccel nem lehet könnyű így. Homeopátiát nem próbáltad?
2012. dec. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem mennék.

Amíg nincs lázad, addig 100% hogy nem írna fel semmit, ami vényköteles, a többit meg gyógyszertárban is megveheted.

Tantum Verde jó a torokra, terhesen szedhető.

Próbálj nagyikat beszervezni, vagy akit lehet a lányokhoz és pihenj, ami belefér. Igyál sok folyadékot!


Jobbulást!

3 kislány anyukája

2012. dec. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat. Megerősítettetek abban, hogy láz nélkül nem valószínű hogy két gyerekkel kellene várakoznom a háziorvosomra.

Igyekszem ma "takarékra" helyezni magamat. Most csak ülök a kanapén a lányaimmal, és mesét nézek. :) És azt hiszem, indítom a sós vizes gargalizálást... A C-vitamint pedig már nagy dózisban adagolom magamba.

2012. dec. 18. 11:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt jó ha tudod, hogy terhesen napi 500 mg-nál több C vitamint nem ajánlott bevinni. Olvass utána!
2012. dec. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké! Köszi! Utánanéztem!
2012. dec. 18. 11:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Homeopátiás cuccokat szedhetsz, én is szedtem. Jó a Tantum Verde is és a fokhagyma. Én összetörtem a fokhagymát és egy kanál mézben lenyeltem, így belülről öli a baktériumokat. Sós vízzel gargarizálj, 500 mg C-vitamin elég terhesen. Jobbulást!!!
2012. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!