Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap kéne mennem a 26. heti...

Holnap kéne mennem a 26. heti cukorszirupos vizsgálatra, de eléggé beteg vagyok. Nátha és torokfájás. Szerintetek ez befolyásolhatja az eredményt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát nem szokták szeretni.

Szerintem szólj előtte, hogy elvégzik-e így is.

2010. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Nem számít a náthád, max. akkor, ha szedsz is rá valamilyen gyógyszert, mert az befolyásolhatja az eredményt.
2010. dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Maga a megfázás nem számít. Ahogy előttem írták a gyógyszer számíthat, ha szedsz valamit, szólj róla.
2010. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Bocsi, hogy belekérdezek, de vizet inni lehet előtte? Vagy totál éhgyomorra kell menni??
2010. dec. 14. 21:03
 5/16 anonim válasza:

Nem!Egy zsemle + egy pohár tej.

Nem mondta el az orvos?

2010. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Nem szabad éhgyomorra menni, sőt tilos, mert falls eredményt fog mutatni a véred.

Kell a bevitt tápanyag előtte - kb. egy órája - különben nem mutatja ki a véred a cukrot.

2010. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nekem azt mondták, hogy ott kell meginni a szirupot és citromot vihetek. csak vizet ihetok e előtte reggel még itthon??
2010. dec. 14. 21:12
 8/16 anonim ***** válasza:
2 féle vizsgálat van, intézménye válogatja, hogy melyiket alkalmazza (van a zsömlés változat és a cukrosvizes). Neked ezek szerint a cukrosvizes lesz. Azt totél éhgyomorra csinálják, így jó lenne, ha nem innál elötte még vizet sem, mert az is módosíthatja az ereményt.
2010. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt szabad sem enni, sem pedig inni előtte.Direkt szóltak, hogy a 26. hetes terheléses cukorra így kell menni.

Majd éhen- és szomjan haltam délig, mire végeztek a vizsgálattal.

2010. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ok, köszi. akkor nem iszok.
2010. dec. 14. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!