Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A miskolci Semmelweis és...

A miskolci Semmelweis és Megyei kórházban a gátmetszés előtt adnak érzéstelenítő injekciót? Vagy fájás közben vágnak érzéstelenítés nélkül?

Figyelt kérdés
Érzéstelenítés nélküli gátmetszés sem fáj,ha fájás közben ejtik meg??
2012. dec. 18. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom h nem adnak. De azt már nem is érzed amikor megvágnak. Észre se fogod venni.
2012. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Érzéstelenítés nélkül vágnak, de nem fáj. Sokkal rosszabb a varrás.
2012. dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,hogy hihetetlennek tűnik,de tényleg olyan fájásokkal küzd olyankor a nő,hogy egy kis nyisszantás itt-ott meg se kottyan érzéstelenítés nélkül.Én elképzelni nem tudtam,hogy ilyen létezhet...és tényleg így van.
2012. dec. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem adnak érzéstelenitöt de ez lezs a legkevesebb gondod fáj e vagy sem :D általában fájás alatt vágnak igy marhára nem érzed csak azt hogy jobban kitágultál
2012. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat :)

Első baba lesz,és még nem vagyok ,,jártas,, a szülésben,és általában szoktam félni az új dolgoktól..sajnos :(

2012. dec. 18. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig én megesküdtem volna rá, hogy kaptam érzéstelenítőt. Akkor nem jól emlékszem? Ennyire jó volt a gáz??? :-D
2012. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!