Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek az érzések normálisak...

Ezek az érzések normálisak terhesség alatt, a 22. héten?

Figyelt kérdés
Ma hirtelen erősen benyilallt a hüvelyem és még utána 30 percig fájt,utána lepihentem és elmúlt.Amit már többször éreztem,mintha lenne egy kavics a hasam aljánál és ilyenkor elég kellemetlen a járás és ilyenkor nyomás van a hüvelyemben és kicsit gáttájékon is.Tart néhány percig,max fél órát,utána elmúlik,ha lepihenek.Nem minden nap érzem.Mik ezek?Normális?
2012. dec. 18. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt, később többször. normális várandóságom volt. már van súlya a picinek.
2012. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyeneket érzek.


20hkm.

2012. dec. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmiről tudok beszámolni..nekem is éppen a napokban volt,hogy a köldökömtől a hüvelyemig lehasított a fájdalom,de úgy elég rendesen,volt olyan is,hogy a combom is elkezdett tőle fájni,és akkor meg is ijedtem,hogy nehogy nyíljon ki a méhszáj..vettem be magnerotot és pihentem.Elmúlik mindig,de néha olyanokat tud belehasítani a hasam aljába,hogy azt hiszem,hogy rögtön megszülök ott helyben!!


20 hkm

2012. dec. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is ez van!! én 26 hetes vagyok
2012. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!