Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok, keményedik a...

32 hetes vagyok, keményedik a pocakom és feszítő érzést érzek a hüvelyemben, ez normális?

Figyelt kérdés
A hüvely nyomást vagy feszülést már több hete érzem. Mondtam is az orvosomnak, megvizsgált, azt mondta minden rendben van. Viszont néha átmegy olyan mértékben, hogy esténként az ágyban alig bírok megfordulni. Az utóbbi napokban meg többször érzem hogy kemény a pocak. Rendben van ez így?
2012. dec. 19. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Valamennyi keményedés ekkora terhességnél már normális. De azért sztem számolgasd hogy kb mennyi naponta és mond meg a dokidnak. Amugy meg ha sokat pihensz az segít a keményedéseken is.

A nyomást énis érzem néha, olyan mintha szét akarna durranni minden odalent :D NYomja a baba és vérbőséget okoz azért van. De ha már nagyon gáz sztem. hivd föl a dokit tuti ami tuti.

2012. dec. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A pihenést nem könnyű kivitelezni, 2 éves a kisfiam és nincs megállás mellette. Vele semmi ilyen "tünetem" nem volt. Mégegyszer köszönöm!
2012. dec. 19. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!