Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orgazmusom volt álmomban és...

Orgazmusom volt álmomban és arra keltem fel hogy fáj a hasam, ez nem jó ugye?

Figyelt kérdés
Konkrétan méh össze huzzodásaim voltak.Direkt nem szexelünk mert mar volt vetélésem és nem akarunk semmit kockáztatni.Es eddig soha nem volt meg a 6 hetem alatt mindjárt megjön érzésem,de éjszaka 2-szer is álmodtam és orgazmusom volt és a fájdalomra keltem fel.Nagyon aggódok!

2012. dec. 19. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen az elején, elég sokszor és én is ezen aggódtam. Kérdeztem itt is, dokit is, azt mondta nem kell aggódni. Kezdd el szedni a magnéziumot. Ha a fájdalom pár perc alatt elmúlik, akkor nincs semmi baj. Én ilyenkor mindig simogattam a pocim, és mondogattam a babának, hogy minden rendben van. :) Ne aggódj! Nincs semmi gond!
2012. dec. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is volt gyakran ilyen álmom :-), ez ellen nem tudsz tenni úgyse :-). Magne b6-ot szedjél, maradj fekve, lazítsd el magad! Fogd a pocakod, lazítsd azt is el, de max csak picit simogatsd, mert a simogatás is lehet méhösszehúzó hatású! Nyugi, nem lesz baj. Ha mégsem múlna, és nagyon görcsölsz, hívd fel a dokid!
2012. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na nekem erre mondta az orvosom, hogy akkor inkább legyünk együtt, mert úgyis erről fogok álmodni, nincs ellene mit tenni, és hát akkor legalább a férjem is jól jár. :o)
2012. dec. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Fekve maradtam és a fájdalom elmúlt hamar.Csak nagyon megijedtem.Eddig reggel és este mindig vettem be MagneB6ot.Dokim még sajnos nincs.A 12.heten kapok egy dokit.

Megnyugtató hogy más is járt így,és nem csak én álmodok ilyeneket..:)

2012. dec. 19. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a fura, hogy amikor rendesen szeretkezünk a férjemmel, akkor nem szokott bekeményedni a hasam. De én is álmodtam már ilyet, orgazmusom volt, és beton kemény lett a hasam. De tényleg nem tudsz semmit sem tenni ellene.
2012. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

 Egyéb okok

Fontos tudni, hogy a terhesség alatt átélt orgazmus lüktetései visszaverődhetnek a hüvelyre és a méhre. Ezt érezheted, úgy mintha görcsölnél. A harmadik trimeszterben viszont már a méh ezt átalakíthatja görcsökké. Összefoglalva, ha néhány perces pihenő után a görcsök nem szűnnek, esetleg egyéb kísérő tünetek jelentkeznek, fordulj orvosodhoz.


ezt olvastam ma (első voltam :) )

2012. dec. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!