Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék, hogy álmomban...

Mit tehetnék, hogy álmomban ne legyen orgazmusom? Szextilalom alatt vagyok a terhesség kezdete óta

Figyelt kérdés

27. hetes kismama vagyok és kezdetektől veszélyeztetett. Nem lehetünk együtt a párommal, kinyílt a méhszájam,keményedik a hasam.

DE, éjjelente rendszeresen orgazmusom van, legtöbbször nincs hozzáfűződő álom, csak arra ébredek, hogy leizzadok, görcsöl a hasam és kő kemény legalább 10 percig.

Doki azt mondta, hogy ne legyen orgazmus, mert elmeséltem neki.

De azt nem mondta, hogy hogy ne legyen.

Félek, hogy így baj lesz.

Mit tehetnék, hogy tényleg ne legyen?


2010. dec. 17. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ellen nem sokat tudsz tenni. A testedet és az agyadat nem tudod kikapcsolni.
2010. dec. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, az álmokat nem tudod befolyásolni. Talán agykontrollal. Egyébként nálam is előfordult már a terhességem alatt, bár én nem vagyok veszélyeztetett, így csak csodálkoztam, hogy ez most mi volt...?? :)
2010. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Csak annyira vigyázok, fekszem, pihenek amennyit tudok a 2 évesem mellett, nehogy nagyobb baj legyen, erre ez van:(((((

Annyira kemény, hogy félek, hogy abban a pillanatban elfolyik a magzatvíz.

Hetente 2-3x van ilyen.

2010. dec. 17. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen velem is volt már ilyen:) Említsd meg az orvosodnak, lehet nem is olyan nagy gond. Biztosan kellemetlen utána, de szerintem a testi együttléttől vagytok eltiltva. 9 hónap azért húzós szex nélkül, ilyenkor produkál érdekes dolgokat az agy, de ezzel tényleg nem tudsz mit csinálni.
2010. dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, semmi baj nem lesz! Csak arra vigyázz, hogy amikor felébredsz, ne húzd fel magad ezen, és ne ugrabugrálj, hanem próbálj szépen vissza aludni! Tapasztalatból beszélek!:) Ezek az orgazmusok - bármennyire is bekeményedsz tőle - nem annyira erőteljesek, mint amiket ébren élsz át! A tested felszabadul, a babádnak semmi baja sem lesz! szintén veszélyeztetett (méhlepény miatt) 25 hetes kismama
2010. dec. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. Ami nekem segített, a térdeim közé kispárna, hogy ne tudjam összeszorítani a combom, és véletlen se szorítsam a takarót a combjaim közé. Hülyén hangzik, tudom, de mióta így alszom, nem volt "gond".
2010. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!