Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Műköröm építés árthat a babának?

Műköröm építés árthat a babának?

Figyelt kérdés
Nem rég derült ki hogy terhes vagyok, és műkörmösként dolgozom. Próbálom nem beszívni a cuccokat amikkel melózok de mégis tartok tőle.
2008. máj. 28. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kinyitod akár az ajtót, vagy az ablakot és jól szellőzik a szoba, ahol dolgozol, akkor nem lesz baja a picinek.
2008. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerezz be maszkot mindenféleképp, mert már hallottam olyat, hogy műkörmös gyereke nem lett egészséges! Nem riogatni szeretnélek, de ezt biztos forrásból tudom, és az is biztos, hogy a műkörömépítés miatt született rendelleneséggel a gyerek.
2008. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!! Igyekszem nagyon vigyázni, még az is lehet abbahagyom mert nekem a baba egészsége a legfontosabb!! :-))))
2008. máj. 28. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is körmös vagyok és 17 hetes kismama. Maszkot használj mindenképpen, de ha nincs panaszod akár végig is dolgozhatsz mert ülő munka. Addig csinálhatod amég birod. Nekem is ezt mondta a doki.
2008. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
szia.én csináltatom a körmöm..és még csak 11 hetes vagyok de nagyon arik és kinyitják az ajtot meg ilyenek..nem kell aggodni..az is lehet hogy ugy jársz mint egyik ismerösöm.egyszerüen megundorodsz a munkaheéyi szagoktol.:D
2008. máj. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia!Én 31 hetes kismama vagyok és a terhesség alatt végig dolgoztam ebben a szakmában.A védőnő és a doki is tudta mivel foglalkozok és nem mondták,hogy ne csináljam mert árthatok vele a babának.És gondolom te is tanultad,hogy ezek nagy többsége fogászati alapanyag úgyhogy ha ártalmas akkor a fogtömés is,de te tudod ez csak egy kis segítség talán...Boldog babavárást és gratula a picurhoz!
2008. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!